Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta nemrég nem tudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nemrég nem tudott volna nekem nemet mondani és lefeküdt volna velem, viszont most komolyan érdekli valaki. Megváltozhat ennyire egy nőcsábász pasi?

Figyelt kérdés
Kicsit berúgtam és az alkohol felbátorított arra, hogy végre bevalljam neki, hogy mennyire tetszik és mennyire kívánom. Eltolt magától, meg se akart csókolni. Azt mondta, hogy nagyon szép vagyok és bejövök neki, ha ez korábban történik simán benne lenne, de most kialakulóban van valami újra a volt barátnőjével és nem akarja elszúrni. Régebben megcsalta azt a csajt meg közben is tök sok lányhoz volt köze. Megváltozhat ennyire egy 25 éves srác? Ráadásul nagyon szarul érzem magam, hogy így megaláztam magam előtte, normális volt, de gondolom meg lehet rólam a véleménye. Nekem ő kell..
2014. júl. 30. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ! Beláthatja ,hogy neki az a másik lány jelenti a MINDEN-t ,őt szereti és vele akar kapcsolatot . Ezt tartsd tiszteletben ! Ne nyomulj rá .. Ha te kellettél volna neki, minden bizonnyal kialakult volna közöttetek valami . Hagyd a srácot ,ne kavarj be semmiféleképpen mert csak az ellenkezőjét érheted el vele ,még a baráti viszony is megromolhat .
2014. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!