Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz fiúk! Nálatok mennyire probléma, ha egy lány nem az a lányos, cuki típus?

Figyelt kérdés

Szóval általában bakancsot hord, sokszor fiúkkal barátkozik, nem fotózza magát egyfolytában, az öltözködése nem éppen nőies. Laza, őszinte, nem nyávogós és finnyás.

Csak mert úgy vettem észre, hogy a cuki lányokat jobban kedvelik, és én inkább csak havernak lennék jó. Szerintetek?

/L


(Kort írjatok)



2014. júl. 30. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso baratnom ilyen volt :) Ugy ertem ez egy tenyleg hosszu kapcsolat volt :) 16/F
2014. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az ilyen kövér lányok nem vonzóak, valószínűleg ez egy ösztön lehet, mivel én meg vékony fiú vagyok. Ismertem rocker lányt, úgy öltözködött, mint te mégis cuki volt, mert a teste vékony volt és alacsony is volt a csaj maga is meg kislányos.
2014. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér.
2014. júl. 30. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Véleményhez látni kellene...
2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
engem nem zavar. kifejezetten vonz
2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nembaj az már 2 éve eggyütt vagyok egy ilyen típusú lánnyal mint amit leírtál :) a nyávogós a hisztizős lányokon én sem értem mit bírnak annyira. Havernak ilyen nyávogós barátnője volt, elmentünk egy sörre és egész végig ott nyávogott hogy haza akar menni meg hogy ne igyon mer be fog rugni (1 sört ittunk meg) bla bla bla. Ezzel ellentétben az én barátnőm az simán sörözik velünk nem hisztizik (nagy előny) és tényleg őszintén el lehet vele beszélgetni és ha kell akkor még ökörködni is lehet vele :) nefélj biztos találsz egy fiút akinek nem ezek a már bocsánat de plázap*csák jönnek be :)
2014. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6-os voltam ez lemaradt 17/F
2014. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködés a legfontosabb. Ha nagyon jól érzem magam vele, akkor lehet közöttünk párkapcsolat. Attól, hogy valaki cuki, még nem biztos, hogy érett egy kapcsolatra.
2014. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lefjobb tipus amit leirtál

mondjuk az arc nem árt ha nőies

19F

2014. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A cuki lányok borzasztó idegesítőek. 18/F
2014. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!