Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnek en is vonzo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek en is vonzo, mindenki akarja tipus parkapacsolat teren?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok,nem volt soha senkim.Depis vagyok evek ota,maganyos.Nem vagyok szep,az oltozekem is kicsit igenytelen,nincsenek barataim.A szemelyisegem gondolom taszito.


Irigykedve nezem azokat akik kb barkit megkaphatnak,jol oltozottek,vonzoak.


Otletek? :)



2014. jan. 27. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Talán kezdj el jól öltözni?
2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne bárkit akarj megkapni... Hanem csak engem. :-3
2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
tervbe van veve,de a depi miatt nem igazan tudok erot feccolni bele meg nem igazan tudom ugy ossze valogatni a ruhaim...:(
2014. jan. 27. 21:41
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es: aranyos a humorod. :)
2014. jan. 27. 21:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindenki saját maga tehet arról, ha elhagyja magát és igénytelen lesz. Egy csóró ember is lehet igényes. Turkálóban 200-300 ft-ért lehet jó ingeket, pólókat túrni, nadrág is max 700 ft kb.
2014. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nagyon nem tehet sok ember arrol h depis...de nem ertetted meg amit mondtam...
2014. jan. 27. 21:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Fogd fel végre, hogy ez a pár év(tized) jut mindenkinek, hogy boldog legyen - előtte és utána a nagy semmi, a teljes megsemmisülés! Kezdj el élni, legyél boldog és meg fog találni a párod is!
2014. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen,szeretnek boldog lenni,de nem tudom h jojjek ki a depibol...
2014. jan. 27. 21:48
 9/19 anonim ***** válasza:

A depresszióra nagyon jó módszer az edzés.

Jó alakod lesz,csinosabban öltözhet,jókedvű leszel,lesz célod.

Csak elkezdeni nehéz.


ÚGYHOGY HÚZZ LE A TEREMBE VAGY MAGÁNYOSAN FOGSZ MEGMURDELNI.


Remélem megadtam a motivációt.

2014. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolso:


Mennek,de a depi miatt nincs eleterom sajnos... Vmi kene ami kimozdit.Ugy orulnek,h ha tarsasagi,boldog ember lehetnek akitol akarnak vmit. :)

2014. jan. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!