Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 15 éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 15 éves lányok miért problémáznak ennyit?

Figyelt kérdés
TISZTELET A KIVÉTELNEK! Az összes itt pampog, hogy lehet terhes, túl pici a melle, szőrös a puncija, mikor veszítse el a szüzességét, meg a többi... Ez csak szerintem gáz? Én 15 évesen még aranyos kislány voltam, és nem viseltem 2kg sminket, meg nem dugtam, mint a nyulak! Oké, még csak 18 vagyok, de annyira idióták egyesek, hogy az már fáj!!

2014. júl. 30. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, idióták, ennyi.
2014. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

én 15 évesen annyit dugtam mint a nyulak szerintem nincs azzal semmi baj.


PRIVIT NE!

2014. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

nem mindenki ugyanúgy nő fel...és minden korban van buta kérdés...pl múltkor 21 éves nő rakta fel, hogy ha lenyeli akkor lehet e terhes...szóval ez nem kor függő!


21F

2014. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert nincs jobb dolguk..
2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Régen is voltak buták/hülyék meg most is. Ennyi
2014. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Honnan veszed hogy ha valaki megkérdezi nőhet e még a melle az már rögtön k. rva és du. gni akar? Mi köze van hozzá?
2014. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert egyre fiatalabban üt be a hülyep*csa korszak. 15 évesen, oké volt barátom de nem volt semmi komoly. Mostmeg a legtöbb 15 éves csaj már nem szűz. Egyik haveromat a 14 éves barátnője egy 32 éves csávóval csalt meg, és most terhes. Nem viccelek ez komoly. Azért ez elég gáz. Meg volt barátom huga 10 éves és van "pasija". Oké hogy nincs köztük semmi komoly, de basszus 10 évesen én még babáztam. Szóval jah, egyre fiatalabban kezdik a csajok, aztán meg csodálkoznak ha 18 éves korukra kiégett ribik.

Tisztelet a kivételnek.

2014. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Na te drágám semmit nem mondhatsz. Ismered őket? Tudod mit élnek át minden nap?

3 gyereket tudok kapásból akit ver az anyja. 1 lányt otthagyott hogy kurvànak álljon. Igen az anyja elment 'dolgozni'. Ismerek olyat ahol az apa alkoholista, az anya értelmileg alulrendelt és mèg sorolhatnám. Szégyen ami van ez tény. De te nem az ő életüket éled. Nincs jogod lehordani őket mindennek. Lehet sokaknak még vannak hasonló sztorijuk és lehet nem tettek ilyen dolgokat. Lehet mások voltak. De ők is valószínűleg borzalmakat éltek át. Hogy ez kin hogy csapódik le az más kèrdés. A farkastörvényeink szerint élünk.

2014. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
én meg úgy dugnék 15 éves lányokat, mint a nyulak!XD
2014. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló:

Nem minden 15 éves lány aki 'ilyen nagynak mutatja magát' él ,ilyen családi problémákkal. Kapásból tudok mondani kettőt akinek rendben van a családja (nem külsőségből ,ismerem őket) és ugyan olyanok mint a kérdésben leírtak. Belsőleg kedvesek de ahogyan kinéznek ,meg amit csináltak eddig. Habár igaz ők nem 15 évesek hanem 14!

2014. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!