Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy pénisszel rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisszel rendelkező férfiak! Miért "felejtős" nálatok a rövidgatyó? 16/L

Figyelt kérdés
Egy barátom, akinek állítólag nagy van valóban mindig hosszú gatyát visel, de miért?

2014. júl. 30. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
mert kilógna elvileg de én ezért nem akarok nagy farkat.
2014. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy lógna ki, alsógatyat is feltalálták, nem? :D meg annyira csak nem lehet hosszú!!!
2014. júl. 30. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem hiszem hogy akkora pajszer lenne neki hogy egy bermuda gatya alól is kilóg! :-)
2014. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Baromság.

Ettől még lehet hordani, sőt néha jó vele "hivalkodni"

2014. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sajnos kilog a strandon. Neha kicsit gaz.. 28p
2014. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik. Valószínű hogy nincs is nagy neki. Nekem is elég nagy van és csak akkor lóg ki a boxerből ha feláll és a lábamhoz van gyűrve :D szóval az a barátod idióta.
2014. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Térdnél rövidebb nadrágot nem szoktam hordani, de nem a farkam miatt.
2014. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen nem igaz. Nekem is hosszabb és vastagabb van az átlagosnál mégis fel merek venni rövidnacit és nem lóg ki :-) Most is az van rajtam. Inkább az a gáz, hogy ha a lányok megtudják a méreteimet bepánikolnak és eltűnnek, pedig állítólag sok lány szívesen kipróbálná egy naggyal...Hát nem tudom eddig nem ezt tapasztaltam, pedig nem nézek ki rosszul...
2014. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a barátomnak igencsak termetes van, és ezt azért tapasztalatból is mondom, nem csak az ő állítása alapján ;) de hord rövidnadrágot. mármint, olyan térdg érőt. a fürdőnadrágja is kb akkora. annál rövidebbet pusztán a jó ízlésének köszönhetően nem hord, nem a farka miatt. ami csak akkor kandikál ki az alsónadrágjából, ha feláll. szóval...
2014. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.


Akkor valamit nem jól csinálsz, lehet azt gondolják, h egy barom vagy, aki csak fájdalmat okozna.

Hidd el, ha azt közvetíted feléjük, h odaadó és gondoskodó vagy és valóban úgy is viselkedsz az ágyban( úgy is kibeszélnek, szal fogják előre tudni, h mi van) akkor aranyad életed lesz.

2014. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!