Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felejtős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felejtős a csaj? 4-5 hónapig ismerkedtünk, beszélgettünk, párszor találkoztunk, de cseszett írni 5 héten kersztül, majd végül azán írt.

Figyelt kérdés

Elég jól elbeszélgettünk,neten ismerkedtünk meg.Napi szinten beszéltünk,jó párszor találkoztunk.Mondta hogy jó pasi vagyok és bejövök neki,csók is volt és az ágyig eljutottunk,de nem volt szex,csak játszadotunk kicsit egymással.Nagyon jól elbeszélgettünk mindig,jól kijöttünk egymással.Nekem volt 1-2 hét amíg nem sokat tudtam vele beszélni,de ezt előre mondtam is neki.De azt is leszögeztem hogy annyi időm lesz hogy napi egy emailt váltsunk.De mondtam neki 1 hétig nem tudok írni semmi formában.Majd 1 hét múlva írtam is neki,hogy tudunk skypolni,de ha nem jó neki akkor írja meg mikor jó neki.Erre cseszett 5 hétig válaszolni bármely formában,majd 5 hét múlva írt egy levelt,hogy ne haragudjak,de nagyon elfolglat volt.Most kérdem én?Ne mondja nekem senki hogy nincs valakinek 2 perce a nap bármely szakában hogy írjon egy pár soros emailt hogy életejelet adjon magáról.Ha nekem votl a zsúfolt program elelnére akkor nehogy neki nem..

Arról nem is beszélve hogy nekem úgy jön le hogy még gondolati szinten sem jutottam eszébe.Szóval van ennek így értelme?Nem sok ugye?

Úgy értem bocsánatoit kért a levélbe,és leírta mikor lenen jó neki.De nem tudom megéri e ez így nekem..ha 5 hét után oda nyög valamit..


2013. jún. 23. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de most sok helyen vizsgaidőszak van. Az elég jó ok az elfoglaltságra.


Amúgy a telefonszáma nincs meg? Felhívni sokkal egyszerűbb. Lehet, hogy nem akart számítógépezni, nehogy túl sokáig ott ragadjon a gép előtt :)


Szerintem simán adhatsz egy esélyt a kapcsolatotoknak!! Most már itt a nyár, gondolom jobban ráértek találkozni. Van olyan, hogy tényleg elfoglalt az ember :)

Találkozzatok személyesen, aztán beszéljétek meg!!

2013. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyire vagy fontos neki, v pedig talált magának más pasit. Bármiért is volt elfoglalt, pár perce valóban lehetett volna.
2013. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is bekerült valaki más a képbe :)

Amúgy, én is voltam vizsgaidőszakban, nem egyszer, mindig jó eredménnyel zártam a vizsgákat, de nekem személy szerint arra is volt időm, hogy egyszer-egyszer elmenjek haverokkal bulizni :) Nemhogy emailre :D

2013. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már dolgozik...nem tanul.Tehát az kizárva..
2013. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az igen:DD

Hogy lehet hogy a válaszom nem kérdezőként jelent meg?:DD

2013. jún. 23. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Legalább 50% esélyed van arra, hogy nagyot koppanjál, ha mégis folytatnád vele az ismerkedést. Ha ez téged nem zavar és képes vagy játéknak felfogni az egészet, akkor hajrá, adj esélyt neki.


De én nőként mondom neked, hogy hagynám a fenébe. Hónapok óta ismerkedtetek, voltak személyes találkozók, testi kapcsolat is. Ha ezek után egy lány 5 hétig rád sem bagózik, majd jelentkezik, az azt jelenti, hogy nem érdekled igazán. Egy rövid ímélt megírni vagy 5 perces telefonhívást megejteni bármikor lehet, az nem kifogás, hogy sok a munka, vagy a tanulni való.

2013. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!