Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mire gondoltatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mire gondoltatok az első csók előtt és után?

Figyelt kérdés
Milyen érzések kavarognak bennetek előtte, közben és utána? Várjátok? Mit gondoltok róla? Előre is köszi, ha válaszoltok!

2014. júl. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Az első csóknál pont részeg voltam.. Szóval semmi nem volt a fejemben..
2014. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Arra, hogy vajon bejön-e a tippmixem.
2014. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam részeg, de a csaj igen. Előtte: atya ég mekkora segge van és én mind a két kezemmel foghatom és arra, nehogy észrevegye, hogy úgy áll a cerka, hogy a gatyát szaggatja. Utána: Mekkora rohadt mázlista vagyok :)
2014. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ittam előtte és igazából a lány mászott rám, aztán hirtelen történt meg a dolog, kvázi sodródtam az eseményekkel.

Utána arra gondoltam, hogy vajon nagyon ügyetlen lehettem-e, neki tetszett-e, mert nekem elég jó volt és hogy mi jöhet be neki egy ilyen béna, gátlásos srácon, mint én.

2014. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még válaszok! :D Ja és hány évesek voltatok?
2014. júl. 30. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten. Elolvastam az első négy választ, hát kissé szégyellem a generációmat.


Előtte? "Na bakker, most vagy soha."

Utána? "Aztakuuuuuuuuuuuurva :D"

2014. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Pontosan az volt velem mint a #6al :D
2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!