Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet a baja hogy féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet a baja hogy féltékeny?

Figyelt kérdés
voltam egy buliban ahol ott volt a kiszemeltem, és smároltam vele de nagyon részeg voltam és a legjobb haverja is rámhajtott es vele is smároltunk de egyeltalán nem gondoltam komolyan, utána odajött hozzám a kiszemeltem es azt mondta hogy ne járjunk mert pár hónap mulva költözik el és csak rosszabb lenne mindkettőnknek.azóta nem írt és teljesen leszart.Nemrég én is tartottam egy házibulit ahova meghívtam de ugy volt hogy nem jön de végül mégis benézett és nagyon bunkó volt mindent megrongált meg beszólogatott nekem és ő nem volt annyira részeg.

2014. júl. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, de eléggé ribinek tűnsz ebből a kis történetből. Nem csodálom, ha ezek után nem vett komolyan a srác és inkább elhajtott. Meg a beszólogatás részét is meg tudom többé-kevésbé érteni azok után, hogy először vele csókolózol, aztán meg a LEGJOBB HAVERJÁVAL is!
2014. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából ugy volt, ráhajtott a legjobb barátnőmre és nekem nagyon rosszul esett és akkor jött oda hozzám a legjobb haverja...
2014. júl. 14. 11:06
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és a kiszemeltemmel smároltam életemben először, és igy nekem nagyon sokat jelentett neki viszont semmit:(
2014. júl. 14. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor így már más a helyzet. Minden esetre akkor se kellett volna utána mással csókolózni, főleg nem a legjobb haverjával. Meg persze az is igaz, hogy neki se kellett a te legjobb barátnőddel, na meg ugye a barátnődnek se kellett volna hagynia. De mindegy, ez már erkölcsösség kérdése.

A lényeg az, hogy hagyd a fenébe a srácot, semmi komolyat nem akart és nagyon valószínű, hogy nem is fog akarni. Nem éri meg vele foglalkozni.

2014. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és máskor te se csinálj ilyen h*lyeséget.... És azt is alaposan gondold végig, hogy az a barátnő mennyiben igaz barátnőd valójában...
2014. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
barátnőm nem hagyta magát elküldte onnan és egyből elmondta nekem, és ezt nagyon tisztelem benne.
2014. júl. 14. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van. Ez esetben csak a két srácról legyen negatív véleményed, és hagyd őket a p**csába, ne foglalkozz egyikkel se, és ne bántson, amit a kiszemelted tett.
2014. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!