Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó fenét csináljak, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó fenét csináljak, h kibírjam?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és intim gyantáztam (magamnak), viszont kb. 5 perc után nem tudtam folytatni, mert annyira "felizgultam" (nem éreztem semmit belőle), h szinte folytam. Mit csináljak, ha kozmetikushoz akarok majd egyszer menni intim gyantára? van szexuális életem, de sajnos nagy a libidóm. Hogy kezeljem?

köszi


2014. júl. 30. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Szia !

Ezeket okozhatják bolygóegyüttállások, különféle kozmikus energiák és kvantumfizikai kölcsönhatások . A hétköznapi életben úgy tudsz tenni ellene hogy sok növénnyel vagy állattal veszed körül magad, mert ezek elszívják rólad a negatív energiákat . Ha intim gyantára mész, kérd meg a kozmetikust hogy növények mellett legyetek, azok tompítani fogják ezt az érzést .

2014. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Vagy magadnak gyantázd vagy szólj a kozmetikusnak hogy számolja bele az árba a lepedőt valamint a szexet is
2014. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 ez most komoly?:D
2014. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
-.- a szobám tele van virággal és pálmákkal.... az egész nap velem van a kutyám... akkor most nekem vmi botanikus v állatkertbe kell mennem gyantáztatni?
2014. júl. 30. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

egyrészt simán lehet, hogy aki csinálja neked az intim gyantát az már látott ilyet :)

Másrészt egy vadiegen női/férfi kéz fog tapizni elég intim helyen. Ha erre is felizgulsz, akkor tényleg semmit nem tudsz csinálni.


(és semmi köze a bolygókhoz. A saját intim tájaddal foglalkoztál, és a helyzet is izgalmas volt. Beindultál. Ha otthon kádban megmosom magamnak a szerszámot fickós tudok lenni, de egy közös zuhanyzóban már nem így van.)

2014. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"-.- a szobám tele van virággal és pálmákkal.... az egész nap velem van a kutyám... akkor most nekem vmi botanikus v állatkertbe kell mennem gyantáztatni?"


Értem, akkor nem a kozmikus sugárzással van a gond, hanem kvantumfizikai kölcsönhatása lehet neki . Akármibe lefogadom hogy csinos nő vagy, és rengeteg férfi van a környezetedben aki ezt látja is és bejössz neki . Azért érzed ezt mert folyamatosan rád gondolnak és részecskéket áramoltatnak feléd .

2014. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annácska, neked nagyon megártott a meleg! Oké, ha hiszel ezekben, de hétköznapi embereknek ide leírni ezeket, minimum ostobának néznek, nem így kéne ajtóstul rontani a házba.
2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat. Az a baj, h vhogy a testem és az agyam külön életet él és nem tesz különbséget ismerős és nem ismerős közt :/
2014. júl. 30. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is Anna rossz rovatba ír, ráadásul olyasmi (testiség) amiről többet kéne olvasnia.
2014. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy csak magadnak csináld, vagy kozmetikus előtt szexelj egy hatalmasat (esetleg többet), hátha akkor kellőképp kifáradsz ez ügyben. :)

Én még ilyenen nem voltam, meg magamnak max borotválom, de ha egy pasi elkezdené finoman lekezelni, attól lehet én is beindulnák :) A nőtől mondjuk nem, attól undorodnék, hogy ott ér hozzám, annál még akkor is ha látja... :/

2014. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!