Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét tudnék csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
3 éve szeretek egy fiút, akivel a kapcsolatunk elején jártunk, aztán barátok maradtunk, persze mindig több ragaszkodással. Én mai napig szeretem őt, fél évig nem beszéltünk most, mert bekavartak a kapcsolatunkba, és úgy gondolta a srác, hogy nem bízhat meg bennem. Kibékültünk fél hónapja.. első hetekben hihetetlen kedves volt velem, mondta, hogy végre rájött, ennyi buktatókon keresztül, én neki vagyok kitalálva, és hogy szeret, meg szilveszterkor legyünk együtt.. / még sosem feküdtünk le, én 17 vagyok ő 18/ Most meg elutasít, alig beszél levelezésben, holnap találkozok vele, együtt vesszünk piát szilveszterre, hogyan tudnék ráhatni, hogy szeressen, eldöntse mit akar?
2013. dec. 29. 19:25
 1/3 zotanbro ***** válasza:
b4sszs meg magat :))
2013. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kismutyesz_ ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd, eléggé éretlennek tűnik 18 éves létére. Lelkileg sérülhetsz ha nem lesz ki ebből. De te tudod... :)
2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eldöntse mit akar = dugjon meg?
2013. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!