Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy másfél éve jöttem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másfél éve jöttem ki a depresszióból és van egy lány akibe nagyon nagyon belezúgta, de olyan szintem, hogy ha haza kisérem utána majdnem elsírom magam, mert elment. De van sajna van barátja akire nagyon féltékeny vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma is mikor kint voltunk, én egyik haverom,megy a csaj, a pasia nem volt ott akkor is egyszer csak azon agyaltam, hogy de szerencsés az a srác. De a lány akibe beleestem az szerencsére jó haverom meg a pasia is.
2014. júl. 30. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elfelejteni. Sajnos sokat amúgy se tudsz tenni, legfeljebb, ha szakítanak.
2014. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs mindenki azt szerettem volna írni, hogy még a csaj nem megy a saját helyett sorry
2014. júl. 30. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
nyomulj, fúrd a kapcsolatukat. én ezt fogom tenni.
2014. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél ki a depresszióból? Azok alapján amit leírtál, még nem teljesen gyógyultál meg. Ha belekerülnél egy kapcsolatba, hidd el, hogy nagyon hamar tönkre is tennéd.
2014. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el vagy nézd meg filmben Alexandre Dumas mesterművét a Monte Cristó grófját.
2014. aug. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!