Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges probléma. Segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges probléma. Segítséget szeretnék (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is: Soha nem voltam féltékeny típus viszont kisebbségi komplexusban szenvedek kb. mióta élek. Ovodába és iskolába kezdődött. Tudni kell, hogy duci is vagyok. Combosabb, vastag vádlim van (régen fociztam sokat de nyilván kövérség is) pocakos is vagyok. Kapcsolat indig volt elég.

A lényeg, hogy komoly kapcsolatban vagyok, a férfi egy évvel fiatalabb (elején már zavart picit) Mindig idősebb párom volt. Ami bánt mióta vele vagyok, hogy kb. képtelen vagyok utcára kimenni, ha meglátok egy csinos nőt vagy aki kipakol ezt azt már rosszul érzem magam. Én szeretek szolidabban , csinosan, elegánsan öltözni és nem kirívoan de amikor azokat meglátom....mintha szíven szúrtak volna...idegesség szomorúság sirás és nem birom elviselni, hogy mindenki jobb nálam, egyfolyában párom lesem vajon mikor néz arra a nőre....hogy egyszerűen mindenki szeb mint én....nem tudom elfogadni magam...szinte már öngyilkosságon gondolkozom. Addig nyugodt a kapcsolatunk amig itthon vagyunk....az utcán már rászólok vagy csak elbőgöm magam neki, hogy nem birom...láttad azt a nőt? Nézd a másikat...látod mennyivel szebb mint én? És ebből állandó veszekedés jön....

Mit tegyek? Nem az a kérdés, hogy foggyak vagy ilyesmi. Hanem hogyan fogadhatnám el magam? Sok 100-120kg-os ember boldog leszarja hogy néz ki. Nekem van valami formám és nem vagyok 100kg. de hogy fogadjam el magam????


Köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 30. 22:01
 1/7 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
53%
Csokiszelet nem bírál téged. Csokiszelet úgy szeret ahogy vaaagy. Látod milyen finom?
2014. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
hosszú fa, rövid kötél. bár inkább valami erősített acélsodrony jobb lenne.
2014. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Higgy a barátodnak, hidd el, hogy tetszel neki, hogy szépnek tart és szeret téged, és jobban fogod érezni magad. Sok ilyen nőnek az sem adatik meg, hogy kapcsolatot alakítson ki.
2014. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Abból fakad a rossz közérzeted, mert nem elégedsz meg a testeddel, ezen pedig fogyókúrán kívül máshogy nem lehet segíteni. Érted?
2014. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de lehet, ha mindenki más elhízna.
2014. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem ezen múlik. Nem kövér vagyok hanem duci. A párom nem szeretné, hogy fogyjak ergo nem lehetek annyira vészes. Nem a fogyáson van a hangsúly csak az alap dolog, hogy minden ember fogadja el magát, de nekem nem megy.
2014. júl. 30. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A kövér meg a duci ugyanaz. Ha meg a párod nem fogadja el h le akarsz fogyni hagyd ott
2014. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!