Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs barátnőm? Segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? Segítséget kér egy kétségbeesett 24/F

Figyelt kérdés

Vidéki nagyvárosban élek, 24 éves vagyok, biztos és jó családi háttér áll mögöttem kb mindenem megvan, nem vagyok egy Adonisz, de adok a külsőmre és igényes vagyok. Rendszeresen járok szórakozni, de a lányok rám sem néznek hiába a márkás óra, a Ralph Lauren és Hugo Boss cuccok és a drága parfüm. Egyetemre járok, több idegennyelvet is beszélek magas szinten, művelt, intelligens embernek tart aki ismer.


Online társkeresőkön is próbálkozom kb. 3 éve rendszeresen és kitartóan, szinte minden lányra ráírok, aki korban szóba jöhet (16 és 26 közötti korosztály). Kb 90%-uk megnézi a képeimet és válaszra sem méltat, 5% aki válaszol az vagy csak szánalomból ír vissza és nem nyitott a velem való komolyabb ismerkedésre vagy simán közli, hogy köszöni, de nem vagyok az esete. A maradék 5%-ba akik nyitottak rám pedig a kb. senkinek sem kellő igénytel)en, elhízott, rossz megjelenésű lányok tartoznak. Az idei évben 55 alkalommal voltam sokak által látogatott szórakozóhelyeken, de egy lánnyal sem sikerült még ismerkedésig sem eljutnom (ez szerintem világrekord a maga nemében). A kommunikációs készségem meglehetősen fejlett (ilyen jellegű szakon tanulok)


Mi lehet velem a gond? Rossz a kisugárzásom? Annyira ronda lennék? Egyszerűen nem értem..



2013. dec. 30. 09:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted melyik lánynak kell olyan fiú, aki rástartol mindenkire aki él és mozog?
2013. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Ha olyan intelligens lennel, mar reg rajottel volna.
2013. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
képet
2013. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Te magad válaszoltad meg: mert nem vagy egy Adonisz.
2013. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Ez a "rástartol mindenkire, aki él és mozog" dolog csak az online társkeresésre vonatkozik és ott is csak a kétségbeesett próbálkozás miatt van, hogy hátha valaki szimpatikusnak talál a nagy számok törvénye alapján. A való életben szórakozóhelyen senki sem figyel fel rám, pedig gyakran járok.
2013. dec. 30. 09:34
 6/55 anonim ***** válasza:
50%
A nőkhöz nem lehet, eléggé inteligensnek lenni.
2013. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 Tarnolf ***** válasza:
Szerintem a kisugárzásoddal van gond vagy lehet, hogy nagyképűnek tartanak /bár sok mai lánynál ez még pozitívumnak is számít/.
2013. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
70%

vannak olyanok mint te meg én.

az élet tolt ki velünk, de mindjárt jönnek majd a válaszok, hogy mi tettük ezt saját magunkkal, pedig nem, nekünk ezt szánta az ég....és aki épp elmével túl tudja magát tenni ezen és megmarad embernek és tovább él, dolgozik stb.....na azelőtt az ember előtt én fejet hajtok. Mert én sajnos belebolondultam ebbe.

2013. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Mert miről szól a nagy számok törvénye?
2013. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztalom több éjszakai életben eltöltött év után, hogy a lányoknak egy buliban inkább kellenek az alacsonyIQ-s, bunkó, de nyomulós, magukról alap nélkül sokat képzelő hapsik, mint a normálisan viselkedők. Igen, nem vagyok egy Adonisz, egy buli alkalmával kb 1millió értékű cucc van rajtam rendszeresen. Erre sem buknak a nők? Vagy buknak, de én már annyira visszataszító vagyok, hogy már így sem kellek?
2013. dec. 30. 09:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!