Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért foglalt az összes szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért foglalt az összes szép lány/nő és "HOL VANNAK? "?

Figyelt kérdés

Nem szoktam problémát csinálni a csajozásnól, azonban rengeteg szép lányt/nőt látok, akik olyan emberekkel vannak akik nem érdemlik meg őket. Nem veszik észre, hogy kihasználják őket és csak "arra" tartják őket.


Volt már eddig egy komolyabb kapcsolatom, azzal lett vége, hogy egy kigyurt egér elcsábította, aztán csinált a lánynak egy gyereket (17 évesen) és otthagyta, a lány vissza szeretett volna jönni hozzám, de nem akartam, hiszen 2 év után ott hagyott engem egy háromhónapos kalandért aminek az lett a vége hogy a csávó ott hagyta terhesen, nekem meg nem kellet már sem ő sem a gyereke.


Szeretnék szép nőkkel ismerkedni, azt vettem észre, hogy a legtöbb együtt van egy ilyesmi huligán férfival, nekem természetesen ennél nagyobb az értékrendem. Van sok "lánybarátom" viszont nekik van "boldog" kapcsolatuk. Rengeteg boldogtalan kapcsolatot látok, akik nem akarják elfogadni, hogy kár a gőzért, ha mind2 fél csak játszik a másikkal...


Hol keressek szerintetek? Interneten nem szeretek ismerkedni, inkább valamilyen helyre mennék, csak hova? Régen jártam tánccsoportba s ott ismerkedtem, de az a tánccsoport megszünt néhány hónapja.


Tehát, hol vannak a szép szbad nők/lányok? Hol éri meg ismerkedni?

Most fejeztem be az iskolát, viszont nem sikerült ez érettségim, így majd csak jövőtől tudok főiskolára menni, ha sikerül a pótérettségim. Ottt majd talán lesz ismét lehetőségem ismerkedni.


19/f



2014. júl. 30. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok segíteni, a jó csajoknak csak a bunkó szépfiúk kellenek, hiába mondják hogy kedves srác kell nekik mindig a ****fejeket választják aki pár hónap múlva már dobják is őket.
2014. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig, sok lány van aki ugyanúgy bánkódik a kis szobájában, hogy hol vannak a fiúk. Ez általános probléma, nem újdonság, vannak normálisak.
2014. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát teljesen igazad van,tényleg sok ilyen kapcsolat létezik,hogy egy taplóval jár egy szép,értelmes lány..

Én pl. normális vagyok,mások szerint csinos,mégsincs barátom,de annyira nem bánom,mert ebben a városban ahol élek sok a páwagyerek,meg egy népszerű disco van de szörnyű hely szerintem,heringparty,tuctuc zene(nem is járok oda)...Szóval az ismerkedés nehéz,főleg ha valaki szemez veled kezdeményezni általában úgysem mer :D Én is ezerrel tanulok hogy jó legyen az érettségim aztán elkerülhessek innen:D

2014. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!