Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, az hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, az hogy egyes pasikat nem érdekli ha egy csaj foglalt és úgy is nyomulnak?

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyet más barátnőmtől hogy hiába volt pasija így is ráhajtott ráhajtott valaki. Velem is előfordult már.

Mikor valami pasi akar valamit, érezteti és mondja is, nyomul, mindig meg szoktam mondani kerek perec hogy van barátom. Legtöbbjük megérti és nem hajt tovább, de volt olyan akit tényleg egyáltalán nem érdekelt van valakim, és így is próbálkozott, irkált, hívogatott. Csak azért nem szóltam barátomnak nehogy idegeskedjen emiatt, van elég baja és gondoltam én is le tudom őket koptatni, elküldöm őket a fenébe ha az nem használ akkor tiltás. Volt olyan is akinek szintén volt csaja és úgy hajtott rám, az hatványozottan undorító.

De olyan reakciót is kaptam már sráctól akinek egyenesen megmondtam nekem van barátom, hogy ugyan már, nem fogja megtudni. :-O Erre köpni nyelni nem tudtam, úgy nem számítottam erre a szövegre. Olyat is olvastam valahol hogy van aki ráhajt akkor is egy csajra ha tudja van pasija mondván hátha egy menetben benne lenne.

Én kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban élek a kedvesemmel, nekem nem hiányzik senki más, bízik bennem és sosem tennék ilyet vele, akkor se ha sose tudná meg, nem lenne tiszta utána a lelkiismeretem.


23/L



2014. jún. 27. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert sokan valóban úgy gondolják, hogy "ez gyógyítható", azaz, attól, hogy van a csajnak pasija, még egy menetre valóban leakasztható. Az igazán szomorú viszont nem is ez, hanem az, hogy néha tényleg be is jön nekik. Ilyen téren valahol nem is érzem őket annyira ostobának...
2014. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez még szomorúbb hogy vannak csajok akik erre tényleg kaphatóak annak ellenére, hogy van pasijuk (mint ahogy pasik közt is akad aki akkor is él a lehetőségeivel ha van csaja). Csak hát ha egy csaj benne is van egy ''menetben'' valakivel nyilván nem hozza szóba hogy ''ja bocs van barátom'', különben úgy érezné rontja az esélyeit, eleve aki ezt bevallja az nyilván azért teszi, hogy ezzel tudtára adja a másiknak hogy álljon le.

Hacsak nem az a helyzet hogy valakitől ismerőstől tudja a srác a csajnak van valakije ennek ellenére mégis reméli hátha vele félre lép.


A NEM-et kéne elfogadni, hogy a nem az egy nem.


Azért gondolom a normál felfogású pasik sem állnának össze olyan csajjal akiről tudják könnyen félrelép vagy akár velük könnyen félrelépne, mert nem tudhatják máskor nem- e őket csalja meg mással.

2014. jún. 27. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért van, az hogy egyes csajokat nem érdekli ha egy pasi foglalt és úgy is nyomulnak?


(A többit másold be te alá, én lusta vagyok:))


Ilyen világban élünk, mindenki r*banc (nők és férfiak is) ezért nem tisztelik a másik magánéletét. Másik lehetőség a kontorollálatlan egoizmus, azt hiszik ők jobbak, mint az illető aktuális párja

2014. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom ilyen rossz tapasztalataid vannak. Mondasz amúgy valamit, habár lehet különbség, a pasik azért nyomulhatnak foglalt csajra mert talán nagyobb kihívás és egyel növeljék a hódításaik számát, a csajok talán azért hajtanak foglalt pasira mert nagyon bejöhet nekik az illető és nem érdekli őket ha mástól kell elhalászniuk.

És igen, van akinek az egóját növeli az, hogy valakinek ''elszeretheti'' a pasiját/csaját.

Én kissé szánalmasnak is tartom, hogy valakinek ez kell az önbizalmához hogy nem egyedül állót keres hanem direkt foglaltat hogy magának bizonyítson ő jobb de így ki is cs*szik mással.


Most mondhatnám vannak kivételek rajtam kívül is úgysem hiszed el, hogy én pl. senkit nem csaltam meg és olyanra se hajtottam soha akiről tudtam van valakije és hogy biztos vannak mások is akik nem olyanok.

2014. jún. 27. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
az a nő foglalt amelyiken épp fekszenek! férfi szemmel nézve rendkívül egyszerű a dolog! azok a férfiak akikről te beszélsz, ők nem adják fel az első bökkenő után, próbálkoznak tovább, mert nagy valószínűséggel tapasztaltak és tudják mi kell a nőnek. egy jóképű nagydumás srác akkor is be tud fűzni csajokat ha van barátjuk, kú*rni akkor is kú*rnak!
2014. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, hogy ne magadból indulj ki. a nők többsége egyszerűen ri*banc, nem kell szépíteni...
2014. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos.....Ha egy csajt egy ''nagydumás jóképű'' rá tud venni a megcsalásra, akkor a kapcsolattal már eleve gáz van vagy a csaj csak gyenge akaratú és bizonytalan, esetleg nem szereti vagy már nem szereti a pasiját. Főleg nőkre érvényes ha minden rendben a kapcsolattal, ha szerelmes akkor Banderas de még Brad Pitt se tudná elszeretni. :-) (Ezek csak példák, sok pasinak ők a pasi etalonok). Ha pedig valamit nem kapnak meg a kapcsolattól akkor máshol kereshetik.

Ez az átlagnőkre érvényes, sajnos van a nőknek egy része akik sajna egyet kell értenem ''szemét'' nők. De nem az összes, te pedig ne általánosíts. ;-)


Mondhatod magamból indulok ki, de biztos vagyok benne vannak más csajok is akik hasonlóan gondolkodnak, elég az ismerősi körömre gondolnom.


Amúgy megkeseredett nők szoktak itt (is) lelki fröccsözni hogy minden pasi szemét, hogy mind csak azt akarja egyik se akar komoly kapcsolatot. A többi pasi ezt nem szokta bírni és kikel magából. ;-) Valahogy egymást szidják a felek.

Nekem is voltak csalódásaim, kifogtam egyet kettőt akit nem kellett volna, én is így éreztem egy ideig de ahogy felépültem lelkileg már tudtam más emberek felé nyitni, reméltem találok kedves, az ízlésemnek megfelelő, jófej, okos, oda adó srácot. Ezért se tenném meg vele mert tudom nem érdemelné meg, sok mindent tesz értem.


Én akkor se csalnék meg senkit, nálam ez alapelv, ha más kellene előbb véget vetnék előzőnek aztán keresnék mást nem a kapcsolat alatt.

2014. jún. 27. 15:52
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem volt pasim és amikor elmentünk évfolyamkirándulásra (4 napra) nyomult rám egy srác (akivel januárban jártunk) és azt mondták a pasimnak h mi smároltunk a sráccal stb...

a pasim szakítani akart de végül nem...1 hónap múlva csak úgy szakított velem és kiderült h összejött egy csajjal viszont azzal a csajjal is szakított "mert a távkapcsolat neki nem jó"... - tanulság:ez képes tönkretenni egy kapcsolatot még úgy is ha a srác nem szándékosan akarja "tönkretenni"

2014. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem is szabad hinni a pletykáknak, a pasidnak téged kellett volna megkérdeznie igaz- e amit a többiek rólatok állítanak. Az pedig az ő szegénységi bizonyítványa hogy a kapcsolatotok alatt összejött egy másik csajjal és úgy szakított veled.

Ne érezd magad hibásnak, ha megkérdez, megmondod az igazat és szeret akkor neked hisz és veled marad. Persze lehet eleve elhagyott volna nem tudom, az a másik csaj is pórul járt, ne sajnáld.

2014. jún. 28. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:

"Csak hát ha egy csaj benne is van egy ''menetben'' valakivel nyilván nem hozza szóba hogy ''ja bocs van barátom'', különben úgy érezné rontja az esélyeit, eleve aki ezt bevallja az nyilván azért teszi, hogy ezzel tudtára adja a másiknak hogy álljon le. "


Nézd, ez sajnos nem ilyen egyszerű. A nők egy egészen komoly százaléka hihetetlen gyenge akarattal van megáldva, és ha ez a típus találkozik egy határozott, erősebb akaratú emberrel, simán bedumálható egy menetre. Ez azt jelenti, hogy igen, ő valóban azért mondja, hogy van pasija, mert nemet akar mondani, de ő maga annyira határozatlan, hogy egy kis nyomásgyakorlással simán elbizonytalanítható.


Hogy ez mennyire igaz, elegendő néhány pierre woodman castingot megnézni, amikor is falusiék jól nevelt sarja őszinte meggyőződéssel közli, hogy neki vőlegénye van, de még szűz, mert a szexszel meg akarja várni az esküvőt, ezért még a vőlegénye sem látta meztelen. Még kb 30 perc beszélgetés, és az erényesség önjelölt szobra sikongatva lovagol az anál pápa farkán; ja, és mindezt kamerák előtt...


Az igazán kemény tanulság ebben pedig nem is az, hogy vannak csajok, akik megcsalják a pasijukat, hiszen természetes dolog, hogy vannak. Az igazán gáz az, hogy vannak csajok, akik amúgy nem akarják megcsalni a pasijukat, de olyan szinten akaratgyengék és manipulálhatók, hogy egy kis határozott fellépés, és már meg is van.


Hogy mennyire semmi sem szent, ahhoz elég belegondolni, mennyi urbánus legenda kering arról, amikor a lagzin döngetik meg a menyasszonyt - és természetesen nem a vőlegény. Úgy értem, nem egy-két elszigetelt eset, hanem szinte már-már törvényszerűség, hogy tudom is én, mondjuk minden ötven lagziból egyen előfordul (csak találomra mondtam valamit). Buszsofőr ismerős is mesélte, hogy eddig háromszor (!) fordult elő vele, hogy a nászutas menyasszonyt vitte el egy pásztorórára, pedig a fickó csak harmincas, szóval ez nem mondjuk harminc-negyven év termése.


Hidd el nekem, ezek a nők sem azért mentek a nászútjukra, hogy ott jól félrekeféljenek, csak mondjuk a posztlakodalmas stressz (amikor hirtelen elmúlik a készülődés és a menyasszonynak járó reflektorfény okozta eufória) során kicsit képlékeny lett az érzelmi világuk, ezért egy tapasztaltabb, manipulatívabb ember azt csinál velük, amit csak akar.


Röviden a lényeg továbbra is az, amit korábban is említettem: ezek a pasik lehet, hogy férgek, de nagy részük nem hülye. Valószínűleg fordult már elő az életükben olyan, hogy házi nyuszit fogtak a vadonban, vagy legalábbis láttak már karón varjút, csak, hogy az állatoknál maradjunk. A hülye és ostoba pasit az különbözteti meg egymástól, hogy felismeri e az őszinte és határozott nemet időben, vagy pedig totál leégeti magát. Az előbbiek az igazi gátlástalan szoknyavadászok, az utóbbiak meg azok, akik annak akarnak látszani.


Persze ettől a te életed nem lesz egyszerűbb, ugyanúgy ostoba pasik tömkelegének kell határozott nemeket osztani, és szembesülni vele, hogy egy csomó nem ért a szóból. Ennek megfelelően a saját magadnak kiosztandó házi feladatod, hogy megtanulj a nyelvükön.

2014. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!