Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire színpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire színpatikus egy ilyen hímnemű alany?

Figyelt kérdés

Önmagában a felállás az lenne, hogy teljesen végletember vagyok. Mármint olyan szempontból hogy az ízlésvilágom, és az érdeklődési köröm olyan, ami általában vagy a nagyon öregeket, vagy nagyon fiatalokat foglalkoztatja. :)

Konkrétan példával élve, imádom a meséket, főleg a 3D animációkat (én is szeretek olyanokat készíteni) és mindemellett rajongok a filozófiáért. így elég fura tud lenni, mikor mondjuk, olvasgatom Nietche - Vidám tudomány c. könyvét, majd mikor befejeztem bekapcsolom a LEGO The Moviet és visítok a röhögéstől azon, hogy a szakállas varázsló leesett a szakadékba. :D

Vagy mondjuk épp vitát folytatok egy kávézóban az Anarcho-nacionalizmus létjogosultságáról, s a vita közepén egyszer csak felkiáltok: FAGYI! Mert, hogy megláttam az étlapon... és kell nekem... szeretem a fagyit... No, igen, a frászt szokom hozni az ilyenekkel az emberekre :D (mondjuk, nem érdekel különösebben, szerintem inkább vicces.)


Hozzáteszem, most hogy visszaolvastam ezt a kérdést, rájöttem, hogy én vagyok A Cukrosbácsi... elég durva felismerés...


Mindenesetre, csajszik... vélemény? :)

(no és persze a trollok se kíméljenek, de aztán igazán vicces legyen! )


19f



2014. júl. 31. 01:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

ha lány lennél akkor meghúználak és off.

de így csak virtuálisan leköplek ;)

2014. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
imádlak Szabika
2014. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

ez így eléggé infantilisnek hangzik.

szedd össze magad,húzzál le box edzésre és találd meg a tökeidet.

2014. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

''Nietzsche''

És roppant ellenszenves vagy.

2014. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szép nagy golyói vannak a kérdezőnek csak szeret játszani
2014. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a fagyit..
2014. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

imádlak!!:D én lány vagyok és én is szörnyen ellentmondásos! mármint van egy ilyen nagyon komoly oldalam, pl én az emberek személyiségét imádom boncolgatni, teljes lélekelemzésekbe belemegyek, én is szeretek filozofálni, imádok olvasni, színházba járni, tehát imádom a művészeteket, stb. ugyanakkor van egy nagyon komolytalan oldalam is ami mondjuk nem úgy nyilvánul meg mint nálad, hanem túlságosan szabados vagyok és züllött. szóval teljesen őszinte leszek, pl. az utcán szexelek egy idegennel részegen, aztán hazamegyek, olvasok, verset, regényt, drámát, akármit, több művészetet gyakorlok is ,stb.


szerintem szeresd ezt hogy ilyen vagy, ilyen ellentmondásos, mert ez egyedi, és izgalmas. minél inkább kitűnsz ezzel, az emberek nem fogják szeretni, mert nem a megszokott séma vagy, de ez jó.:) a fő kérdésre válaszolva pedig az hogy nekem szimpatikus vagy, bár hogy ezt megítéljem másra is szükség lenne de ezek alapján szerintem jó fej lehetsz:)

16L

2014. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Figyelem!

A kérdező elképesztően jófej ám

2014. júl. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#4 kösz a kijavítást. ( mármint, tényleg :D)


#7 Na, az igen :D nem gondoltam volna, hogy találok itt hozzám hasonló embert. Egyébként ez a züllés dolgot nem írtam ki, de nálam is megvan, mármint olyan formában, hogy leszarom a világot, és azt csinálok, amit akarok... ( no ha ez részegen jut eszembe, akkor elég nagy hülyeségek sülnek ki belőle... no, mindegy. :D

Végezetül pedig szeretem, hogy ilyen vagyok :) csak érdeklődtem. Boldog az ember ha leszar mindent, mert szabad, ha játszik, akkor is (na mert az önmagában szórakoztató) ha meg olvas, akkor meg, azért mert egyre többet tud, és felkészülhet a következő vitára, ami még durvább lesz, mint az előző. :)


(akkor én meg egy virtuális pacsit küldök :D )

2014. júl. 31. 01:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szimpatikus, nem a szín szóból ered, hanem a szimpátiából. Jó fej lehetsz, de engem idegesítenél. :D
2014. júl. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!