Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha felejteni akartok, és ha az illető akit el akartok felejteni? És mi van ha sikerül, de utána felkavarodnak a dolgok, mert az alany akit felejteni akarsz részeg lesz és rádmozdul?

Figyelt kérdés
Összejövésről szó sincs, mert kicsit komplikáltak a dolgok, úgyhogy nem lehet. Nehéz az önuralom főleg hogy az adott körülmények között én se voltam túl józan... Mindegy, mit csináljak, hogy elfelejtsem? Tudom Hogy az idő segítene, de sajnos nem, mert minimum párszor biztos fogom még látni.

2013. jan. 5. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
neutralizáló:P?!
2013. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatot meg kell vele szakítani.Nem írsz rá,nem válaszolsz neki,nem keresed a társaságát.Ha látod,akkor odébbállsz és megfordulsz.


És nekiállsz ismerkedni ezerrel.

2013. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mergaxnál a pont, a neutralizáló a megoldás :D
2013. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D okay... De ahhoz is el kéne messzire költözni, akárhogy is vesszük
2013. jan. 5. 21:14
 5/6 anonim válasza:
Igen, a messzire költözés a legjobb recept, mondjuk minimum 2000 km. Nekem már bevált.
2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok :D és itt van egy pár dolog amit nem hagynék itt
2013. jan. 7. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!