Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók helyett markolás. Ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók helyett markolás. Ez mit jelent, férfiak, mikor csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Bocs, aki már olvasta, de múltkor két kérdést tettem fel egyszerre és a másodikra nem kaptam választ.


Flörtölünk jó ideje egy férfival, sokszor volt arról is szó konkrétan, hogy mekkorát szexelnénk, mindig utal arra, hogy azt csinálok vele, amit akarok stb.

Mégis a legutóbbi "incselkedésnél" átfogta a derekamat, átkarolt, magához húzott és így beszélgettünk egy darabig, az arcunk kb. 5 centire egymástól. Aztán elengedett és beszélgettünk tovább.


Még egy ilyen helyzet volt nem sokkal később, de akkor csak annyit csinált, hogy mielőtt elengedett, elég erősen belemarkolt kétoldalon a derekamba. Ezt miért csinálhatta?


27/n, ő 36/f, szóval nem vagyunk már gyerekek, csak én ezt nem értem, olyasmi mozdulat volt, mint pl. amikor szeretkezésnél belemarkolsz/kapaszkodsz a másikba (nem sok, de van fognivaló rajtam), de semmi mást nem történt.


2014. júl. 31. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megmérte a zsírtömegarányodat, hogy érdemes-e veled hosszabb távra terveznie. Mert ha már most túl magas, akkor az a későbbiekben csak ... :(
2014. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hehe. :) erre én is gondoltam, de van valami komolyabb válasz? :D
2014. júl. 31. 11:20
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
zsírleszíváshoz vizsgált elő
2014. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
AIDS. Na az elég komoly.
2014. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem mer csókot kezdeményezni.
2014. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... én nem akarlak elkeseríteni de ő max. szexuálisan vonzódik hozzád. Vannak emberek akiknek a csók nagyobb érzelmi értékekkel bír mint a szex. Arra tudok gondolni, hogy nem szívesen csókolózik veled "csak úgy" mert érzelmileg nem vonzódik annyira mint testileg. Persze mikor elérkeztek a szexhez akkor nyilván elcsattan 1-2 de figyeld majd meg, hogy nem a csókolózás fogja a legfőbb szerepet kapni az aktusban. Sőt ez inkább b*szás lesz mint szeretkezés ebben teljesen biztos vagyok a fent olvasottak alapján.

Az előző zsírtömeges válaszolóval meg nem foglalkozz, egy humor herold. Akik nem a kérdésre válaszol azt kikéne tiltani.

2014. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5. köszönöm szépen a válaszod. annyira nem keseredem el, mert én is nagyon vonzódom hozzá testileg, azt még nem tudom, hogy ebből én mekkora lelki problémát csinálnék magamnak, de majd meglátom. :)
2014. júl. 31. 11:26
 8/18 A kérdező kommentje:
illetve 6. köszi:) de 5., igazad van:)
2014. júl. 31. 11:27
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt nincsen semmi probléma. Nem férjet keresel :D Én is nő vagyok és ilyen helyzetben akiben nem a párkapcsolatra való alanyt kerestem hanem csak egy kis kalandot azzal érezelmek nélkül sokkal de sokkal nagyobbat szexeltem mint akire úgy néztem mint leendő pár :)
2014. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:D ez jól hangzik. :) sosem csináltam még ilyet, de most nem nagyon bírok magammal. persze tetszik a személyisége is, lehet, hogy itt lesz nálam a bibi, de majd igyekszem türtőztetni magam.
2014. júl. 31. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!