Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön olyan lányokat zaklattok, akik nem a ti korosztályotokból keres párt magának. Ezt miért kell? Nem egyszerűbb a saját korosztályotokból keresni? De most komolyan kérdezem.

2014. jún. 7. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
szőke vagy?
2014. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem mert cukibbak a kis 20 év körüliek, ők kellenek nekünk. ill nekik.
2014. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És nem lehet tiszteletben tartani, hogy nem egy 40 évest keres az ember, hanem saját korabelit?
2014. jún. 7. 12:19
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
hát az durva ha 40esek 20asok zaklatnak. de velük nem tudsz mit csinálni mert tiszta paraszt a java, és nem tudsz velük mit csinálni mert azt gondolják hogy nagyon értik az életet.
2014. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Te miért nem tartod tiszteletben, hogy egy negyven éves huszonéves társat keres?

Egyébként 30 éves kor fölött egyre gyakoribbak a szülési komplikációk, nehézségek. Ezért fiatalabb nőt kell választanunk, hogy egészséges utódokkal tudjuk gyarapítani az ország lakosságát.

2014. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Még én vagyok a hibás, mert 25-30 között keresek párt magamnak és én húzzam meg magam? Én tartsalak tiszteletben? Én miért tiszteljelek, ha te sem teszed? Külön még az adatlapomra is kiírtam, hogy ne zaklasson a 40 éves, de csak irkál. Ez már önzőség a részéről.
2014. jún. 7. 12:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Rozsik, igen ez bunkóság és tiszteletlenség, hogy annak ellenére zaklat, hogy még az adatlapomon is külön feltüntettem, hogy hanyagoljon a 40-es korosztály. Mellesleg van más 20-on éves, aki nem veszi zokon, ha egy 40 éves ír neki. Vagy ő is 40-est keres.
2014. jún. 7. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok perverz közepkoró idős férfiak vannak ezeken az oldalakon vigyázni kell ám velük mert némelyik veszélyes is egyszerüen nem kell rá válaszolni vagy le kell tiltani
2014. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Általában tiltom az ilyet, de akkor visszaregisztrál, hogy elküldjön a valahova.
2014. jún. 7. 12:35
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, pedig férfi vagyok :D

Olyan ez, mint amikor egy álláshirdetésben benne van, hogy folyékony spanyol nyelvtudás kell, de csak elküldi az is az életrajzát, aki életében semmilyen nyelvet nem tanult.


Aki meg csak azért csinál egy kamuprofilt, hogy beszólhasson...ááááááá, én szégyellem magamat helyettük, pedig jóval fiatalabb vagyok 40-nél, tehát elvileg nekik jobban kellene tudni, hogyan kell viselkedni egy nővel...

2014. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!