Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb lányok nektek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok nektek bejön ha egy fiú verseket ír?

Figyelt kérdés
Legyetek szivesek kort is írni!

2014. júl. 31. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem 19 L
2014. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy én nem értek a versekhez, érettségin se a verselemzést választottam

de ha nekem ír egy verset egy fiú az bejön :D

19L

2014. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

csak akkor az a vers konkrét legyen xd

2. voltam

2014. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. júl. 31. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

öcsém, mondok neked egy jó tanácsot, csajoknál versekkel manapság semmire se mész, kivéve, ah barátnak akarod őket


ezeket meg kell jól b-szni, másra nem is vágynak

2014. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Határozottan. Én szabadverseket írok jól azt mondják. És mivel ahhoz hogy egy vers ne legyen erőltetett érzelem kell így igen. Tökéletesen el tudod mondani vele azt amit érzel. L/-
2014. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igen 14L
2014. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan lányokat kell keresni akik vevők a művészetre illetve nem riadnak meg attól, hogy művelődjenek...

Nem tudom, hogy pontosan melyik korosztályra gondolsz, nekem nagyjából 13-25 év között vannak olyan ismerőseim akik imádják a verseket, szóval egyáltalán nem felejtős a dolog.

Ha ilyen lányokat akarsz lépj be írói csoportokba, nagyrészt lányok/nők vannak fent.

20L

2014. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Aki nem különösebben ért a versekhez, azt esetleg leveheted a lábáról, ha írsz neki, vagy pedig elijesztheted. Aki ért hozzájuk, szereti őket, annál csak akkor érsz el sikert, ha ügyes vagy. Egy béna vers nagyon gáz, sokkal jobb, ha saját szavaiddal elmondod az érzéseidet.
2014. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sose szerettem a verseket, nem rajongtam értük különösebben, nem olvastam magamtól, nem nagyon érdekeltek, de azt nem mondanám hogy utáltam.


Amikor viszont egy fiú írt nekem, rólam, arról hogy mit érez irántam és velem kapcsolatban, na az nagyon tetszett! :)

2014. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!