Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy fiatalabb srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiatalabb srác, furcsán érzem magam mivel ő az oktatóm! , Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 22 éves srác, ő az oktatóm....(még csak most csinálom a jogsit pedig már 27 éves vagyok).

Iszonyú helyes és nagyon jófej,humoros,megértő.

Elhìvjam valahova?De nem tudom,hogy mit gondolna rólam,hogy ilyen kérdéssel állok elé...még a végén azt gondolná,hogy ìgy akarom meggyorsìtani a jogsit......(bocs ha nehezen érthető,csak telefonról körülményes)


2013. okt. 12. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
22 évesen oktató? jobb viccet találj ki máskor.
2013. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor 23 nem tudom.....
2013. okt. 12. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgázz le és utána elhívhatod valahova. Úgy biztosan nincs félreértés.
2013. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Betöltött 22 évvel már lehet jelentkezni oktatói képzésre... amit elvileg 1 év alatt meg lehet bőven csinálni.
2013. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet, hogy ő is próbálkozni fog nálad (is), szerintem elég sokan próbálkoznak a fiatalabb lányoknál. Amúgy figyeld meg, bejössz-e neki, de osztom a 3-as válaszoló véleményét, ha mindenképp te akarsz kezdeményezni, akkor lehet, hogy jobb, ha vársz egy kicsit.
2013. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és elárulnád miből? mert nem hinném hogy magán vállalkozása van amit nem két fillér elindítani, de még ha csatlakozik is egy autósiskolához, akkor saját kocsija kell legyen, aminek az átalakítási költsége legalább 3-400 ezer forint plusz a szakvizsga meg a társai. valami újgazdag kis kötsög lehet max.
2013. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ajjj istenem...

nincs saját autósiskolája csak ott oktat.

újgazdag? mindig panaszkodik,hogy alig van pénze...

kár volt megkérdezni

...

2013. okt. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!