Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hiányoznak a beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hiányoznak a beszélgetések a volt barátnővel, baráttal?

Figyelt kérdés
Gondolom akkor jó volt vele beszélgetni, már nem dumáltuk, vagy ha igen, már nem úgy. Nem hiányzik?

2014. júl. 31. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
de igen :(
2014. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hianyzik nagyon...!
2014. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Neked?
2014. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en megtalaltam decemberbe a lelki tarsam..mindenbe hasonlitottunk. aztan jott egy csaj akibe belezugott,igy egyre jobban hanyagolt. aztan amikor rajott h ez igy nem jo ujra beszelgettunk.. aztan folyamatosan kritizalta,azt akit a legjobban szeretek. mindennek elmondta..igy hat befejeztem vele. es rajottem,hogy buta voltam. . es nem,NEM hianyzik. sot kerulom elobe is,es ha ir vissza se irok.
2014. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányzik :( Tudni azt, hogy régen naponta beszéltünk, smseztünk és lassan 5hónapja semmi,nem érdeklem... az egyik legrosszabb érzés
2014. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2014. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. 1 hónapja mentünk szét barátnőmmel, de egész idáig mindig engem hívott fel bármi volt, mert tudta hogy meghallgatom és megnyugtatom. Találkoztunk is sokat, mert mindig hiányoztam neki annak ellenére hogy ő szakított. Én midnig bele mentem, és próbáltam felkelteni benne a régi érzéseket. Valamennyire sikerült is és mondta, hogy ő se tud engem elengedni, de sajnos nem ment, több idő kéne ahhoz hogy megpróbáljuk újra. Ő is szenved, én is szenvedek... Szombat óta viszont megszakítottunk minden kapcsolatot, eddig heti 2-3x találkoztunk is, és minden nap beszéltünk telefonon, úgy, hogy Ő keresett.
2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!