Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy ilyen végtelenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen végtelenül reménytelen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mélyégesen beleszerettem egy srácba, aki egyetem miatt végleg elköltözött a városból. Természetesen beszélünk sokat, de nála már felütötte a fejét egy új lány.

Tudom, hogy semmi nem lehet köztünk, távolság, új lány.

Itthon van egy testvérpár, az egyiküknek komoly a szándéka, a másiknak csak kaland lennék. A komoly testvértől nem szeretnék semmit, a másikkal nem tudom, bele menjek-e, mert a józan eszem egyértelműen ellene lenne, de mégis bennem van a kisördög.

Mit tegyek? Kezdek becsavarodni.

17L



2014. aug. 1. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni. Annak idején én is belezúgtam egy lányba és 1 évig küzdöttem érte, de ott nem volt olyan gond, hogy új fiú.
2014. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat
2014. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: a magánéleti probléma teljesen más, természetesen vannak más gondok is, de hadd legyek már kamaszlány.
2014. aug. 1. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod mit akarsz...ha egyértelműen dugás lesz, és neked az kell...csináld. De csak a kisördög miatt nem járatnám le magam.
2014. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!