Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen romantikus vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen romantikus vagyok? 18L

Figyelt kérdés
Annyira lelombozóak tudnak lenni a fiúk. Randizni elhívnak a mekibe, nem tudnak bókolni, 10 perc után már ajánlgatják magukat, nem tudnak szemezni... stb. Kapcsolatban meg hagyján, volt olyan fiúm akinek főztem, aztán ő betelepedett a kajával a laptop elé, de olyan is előfordult, hogy kirándulni mentünk, és pont előttünk kérte meg egy srác a barátnője kezét, én pedig elsírtam magam, erre ő, idézem "Szerencsétlen csávó, számolhatja a napjait". Olyan jó lenne, ha egyszer én is kapnék csak úgy egy csokrot, ha hajnalban valaki keresne az ablakon alatt, vagy egy kézzel írt levelet kapnék. Erre mindenki kiröhög :D Túl rózsaszín vagyok?
2014. júl. 8. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy az :) Én is olyan fiúra vágyok aki romantikus,törődő és szeretne engem olyannak amilyen vagyok :)
2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha én ennyire nem is, de egyet értek veled, mert ezek szép dolgok amivel kedveskedni tudunk szerelmünknek! :)

21f

2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Plüssből lennél :O? (azok szoktak rózsaszínűek lenni)
2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, csak én kiröhögés helyett megalázást kapok...
2014. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy reménytele.Keress olyat mint én, de engem ne mert nem akarok most kapcsolatot,csak hozzám hasonlót :)
2014. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem reménytelen,csak ehhez olyan srác kell ilyen egyszerű.Én ilyen vagyok amúgy srácba,de hiába azt kell mondjam.Még csak megismerni sem akarnak a lányok,ha pedig próbálok kedves és udvarias lenni,na akkor aztán nyámnyilának,pojácának,és nyomoréknak neveznek szinte egytől egyig.

Pedig csak tudom milyen a valódi udvarlás,és ezt szeretném is művelni,de hát nem lehet sajnos,mert senki nem értékeli. :/

23/F

2014. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nemvagyaz :) csak ritka az ilyen lány... én sose találtam még ilyen lányt...
2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne páwa meg kisgyerekekkel jöjjél össze! Neked férfi kell!
2014. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj ezek a gonosz fiúk nem tudnak a fejedben olvasni..


Arra nem gondoltal hogy ez esetleg MIATTATOK ilyen? Hogy rengeteg lanynak visszataszító a romantikus erzelgősködés?


18/F



Ah,

2014. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!