Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdő vagyok ilyen téren, 1 hete járunk barátnőmmel és kicsit már kezd bosszantani hogy nem merem lesmárolni. Tudom hogy hülye kérés de valaki lenne olyan kedves leírná hogy kell az egészet?:D 17f

2014. aug. 1. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Basszus ha ide be tudtad ezt írni, akkor a keresőbe is be tudod. rengeteg helyen leírják, sőt még videó is fellelhető. Ne légy lusta.
2014. aug. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utánozd a filmeket, legyél gyengéd, közben öleld át a derekát pl. A csók meg... Először szájra puszi, aztán szépen dugd át a nyelvedet a szájába és érzésre játszadozz az övével.

Annyi a lényeg, h ne legyél túl erőszakos, se túl hal. :D

Adja majd magát.

2014. aug. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy miért teszik ki ezt a kérdést állandó jelleggel


amúgy meg majd ha arra kerül a sor, szerintem magadtól is fogod tudni úgymond ösztönösen (vagy csak én tudtam csinálni ugy is h nem kérdeztem meg senkitől? én nem hiszem)

2014. aug. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha smárolsz egy csajjal dugd le a nyelved a torkán amennyire tudod. Nagyon bírják :D
2014. aug. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!