Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is kell csokolozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrii*-* kérdése:

Hogyan is kell csokolozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon felek az elso csoktol. Ne rohogjetek ki legyszi. De ha belegondolok csokolozni lehet nyelv nelkul is? Vagy az nem szamit csoknak? Kerlek ertelmes valaszokat irjatok, mert nagyon fontos ez nekem :) (bocsi a helyesirasert, telefonrol vagyok) koszonom :)

2014. júl. 2. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok! Nagyon felek az elso csoktol. Ne rohogjetek ki legyszi. De ha belegondolok csokolozni lehet nyelv nelkul is? Vagy az nem szamit csoknak? Kerlek ertelmes valaszokat irjatok, mert nagyon fontos ez nekem :) (bocsi a helyesirasert, telefonrol vagyok) koszonom :)
2014. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
megtanítsalak?
2014. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ezeknek a válaszoknak mi értelme? könyörgöm, akkor NE ÍRJ SEMMIT ha nem akarsz segíteni.. engem is érdekelt..

Először inkább egy puszit adj a szájára, finoman, alig érintve. Aztán picit távolodj el tőle, hogy lásd, milyen reakciót váltottál ki belőle. Így neki is lesz ideje hozzászokni a csókhoz, és a következő csókot már akár ő is kezdeményezheti, így a te önbizalmad is meg lesz erősítve.

Második nekifutás már tarthat hosszabb ideig és akár a szádat is megnyithatod kissé. Nem, nem egy nagy piros almát akarsz bekapni, inkább egy fagylalt-falatnyit. Idézd fel, ha nagyot harapsz a fagyiból, túl sok lesz a hidegből. Ez igaz a csókra is!

Sikamlós téma! Ha már megnyílt a szátok, akkor akár a nyelveddel finoman át is nézhetsz a szomszédba. Ismételten a finomságra hívnám fel a figyelmedet! Nem kell éket verni kettőtök közé, mert hiába jött be eddig a finomság, ha most belépve a szentéjbe törni, zúzni kezdesz magad körül. Légy finom, lágy, a nyelved legyen játékos, de nem bohóckodó. Picit átdugod a nyelved, majd vissza… És ismét. Emlékszel a szem-száj játékra? Ez is hasonlóan működik.

Viszonzás - ha már párod is előmerészkedik „odújából”, nyert ügyed van! Engedd, hogy is „benézzen” hozzád, vendégeskedjen picit. Itt és most nem szükséges eldönteni, ki is a domináns kettőtök közül.

Játék az élet! A játékosság fontos dolog, így párod nyelve körül kezdj el körözni, körbe-körbe úgy, hogy nyelved szinte végig érintse az övét.


Első csóknál ne ess neki párodnak! Légy finom, gyengéd, lágy. Biztos dúl benned a szenvedély, legszívesebben az egész világot magadhoz ölelnéd és akár fel is falnád, de néha jobb türelmesebbnek lenni és nem elriasztani a kiszemeltet.

Ne nyomd erősen a szádat a szájához! Az első pillanatokat úgy tudod, tudjátok a legjobban kiélvezni, ha finom indítotok, és csak lassan melegedtek bele a dolgokba. Ráadásul a gyors közelítésnek akár fogkoccanás is lehet a következménye, ami akár a pillanatot is elzavarja.

Ez nem vizsga! Ne figyelj görcsösen arra, hogy jól csináld-e, betartod-e a szabályokat! Élvezd a pillanatot, és engedd el magad!

Ne mozgasd túl sokat a fejedet, se túl gyorsan!

Ne fogd le kezeddel semmijét, érezze a szabadságot. Sokan nem szeretik ha korlátozzák őket.

Ha a nyelvedet a másik szájába dugod, ne mozgasd úgy, mintha ételmaradékot keresnél, se ne keményítsd meg túlságosan.

Soha ne nyomd túl erősen a szádat a lányéhoz!

2014. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a negyedik valaszolonak!!:) nagyon rendes vagy:)

A tobbinek meg csak azt tudom mondani hogy ha nem ertitek a kerdest ne irjatok semmit.Logika..

2014. júl. 2. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
én is az internetről szedem az infókat, de lehet meg kellene fogadnom a tanácsot, amit oly nehéz.. AHOGY JÖN :)
2014. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan:\ :)
2014. júl. 3. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt?:)
2014. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát volt valami csókféle de nagyon bénák voltunk :D
2014. júl. 15. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
nyelves volt vagy sima?:D
2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!