Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondjak a csajozásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondjak a csajozásról?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy mert vagy leblokkolok vagy kifogok 1 cicababát akit meghívok valamire de utána elmegy wc-re és sohasem látom(ilyen csak 1 szer volt).Most mit csináljak?Önbizalmam van de nem tartom magam szépnek.Ez a baj hogy nem vagyok jóképű?Mert akkor hagyom a p.csába az egészet.


16/F


2014. aug. 1. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16 évesen feladnád? ne tedd
2014. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még csak 16 vagy, bőven van időd még. Ne feszülj rá erre a dologra, aztán majd összejön valami.
2014. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:
először is tanulj meg hinni magadban!
2014. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Légy páwa, garantált siker.
2014. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az egész élet még elötted áll, mégis mért hagynád az egészet? Mondjuk véleményem szerint 16 évesen még nem "cicababákat" kéne italokra meghivni, hanem egyszerüen korod beli lányokkal barátkozni és egy kis udvarlással bármi lehetséges. Szórakozó helyre elég lesz csajozni menned akkor, mikor már 40 éves leszel és nincs egy normális kapcsolatod/feleséged, családod..bár akkor sem hiszem higy sikerrel járnál ;)
2014. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, 2 év múlva egyetem, na ott kezdődik az igazi móka!
2014. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyetemen? Egy nagy fenét fogsz te ott ismerkedni. Ha nem tudod elfogadni magad, úgy jársz mint én, hogy 20 évesen sem lesz csajod.


20/F

2014. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
cicababák alatt a korombeli k.rvákat értem
2014. aug. 1. 10:11
 9/13 anonim válasza:

"CIcababák" az én korosztályomban is vannak (20-24), de lényegtelen is, nem velük akarunk foglalkozni.


Egy: ne add fel.


Kettő: építsd fel magad. Tudom, tudom, ezek így üres szavak és mindenki ezt mondja, hogy "legyen önbizalmad" bla bla bla.


16 éves vagy, tökéletes kor, ekkoriban lesz a fiúból férfi. Egyáltalán nem a kor miatt, vannak 30 éves kisfiúk is, ez a te döntésed lesz. Először is kezdj el dolgozni valamit, diákmunka is jó, tapasztalatnak kell. Utána fokozatosan egyre több felelősséget rakj magadra. Sportolj és tanulj valamit (valami olyat, ami tényleg érdekel).


Ha tudsz angolul, akkor steve pavlina, zen habits és ilyenek, arany. Ha nem tudsz angolul, akkor tanulj meg :D


Lényeg, hogy kösd le magad értékes tevékenységekkel, mert nagyon megszilárdítja a jellemet, tartást és fókuszt és önbizalmat ad, és onnantól pedig tényleg dőlni fognak a normális lányok.


Azzal nem kell foglalkozni, hogy mennyi a páwa és a korosztálybeli r.banc. Hadd legyenek. Ha van pár barátom meg egy csodálatos nőm, akkor lényegtelen, hogy rajtuk kívül 100 vagy 10 millió páwa és r.banc van, mert nem velük foglalkozom.


23/F

2014. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyszerű legyél király mint én én állandóan szivatom az ilyen p*csákat de soha nem unnak meg ensem vagyok az a tul jokepu de annyi teljese n eleg ha felveszel egy slimfites inget egy passzos gatyat (esetleg ha van akkor egy zakot is) probald ki
2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!