Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a belemenős,...

Sándorjános kérdése:

Mit gondoltok a belemenős, matematikailag kimért csajozásról?

Figyelt kérdés

Saját példa:

(Egy csaj mellett űlök, egy buli után, amiben sok ismerős is részt vett, csak ők szétszóródtak. - legyen elég annyi, hogy nem most látom először -, hajnal van és nem tudok vele új témát nyitni, meg inkább untatni nem akarom (semmi nem keltette fel az érdeklődését bármennyire is erölködtem valami jót kérdezni, vagy valamilyen témát bedobni, amihez bármi köze lenne), nyugodt, fáradt csönd, néha egy keményen kimunkált, kitalált kérdésre, gyors válasz hangzik el kettőnk közt, de az a Pink Floydos lebegős csönd uralkodik. Előttünk ilyen deszkás forma "laza" arcok kellőképpen besörözve. Az egyik odajön hozzánk engem észre se véve.)

- "Hogy lehet egy ilyen csinos lány ilyen szomorú?

- Unatkozom, fáradt vagyok... elég gyenge kezdés egy közhelyes bók.

- Pedig jó a stílusod ne hülyéskedjél. Lefogadom, hogy belemenős csaj vagy.

- Attól függ mibe... miből gondolod?

- Kis hip hop, kis reggae, komolyan karakter vagy.

- Viccelsz...

- Van valami nagyon penge a nézésedbe, olyan, aki robbanni akar.

- Jó helyen kapizsgálsz. - (velem meg elhitette, hogy fáradt, most meg kiugrana a bőréből -.-") - El akarsz pirítani. (közben nevet és elpirul)

(haverjai: - Figyelj elbassza, nem tud csajozni)

- Miért ne? Piruljál.

- Ne aggódj, nagyon belemenős vagy te is, amúgy nekem is tetszik a te stílusod bla bla... jó úton jársz."

Ekkor döntöttem úgy, hogy inkább megkeresem a többieket, úgyis felesleges ott maradnom. Elköszöntem tőlük, csak, hogy észre vegyenek. (még hallottam, hogy mondott egy olyat, ahogy mentem, hogy:

- "Képes vagy ezzel lógni?

- Ha szeret velem lógni...")

És ezt kb. 3 perc alatt hozták össze, én meg minden mondatot úgy húztam ki belőle, tőmondatokkal válaszolt unott képpel. 15 - 20 perc múlva visszamegyek, ezek még mindíg aktívan turbékolnak mostmár kettesben.

És többre megy ezzel a sok üres, végső soron csak "megdöngetnélek" célú szöveggel, mint én normális beszéddel, mivel nekünk már némi multunk is van, így a józan döntés az lenne, hogy olyan mellett álljon ki, rólam tudja, hogy "rendes" vagyok, mégis neki az ilyen jöttmentek jobban adják (neki még sose ártottam, sőt: igyekeztem támogatni. Tudja, hogy sokat dolgozok, meg tisztán élek, még ha nem is vagyok teljesen szent: ritkán iszok, de akkor azért, hogy jobban feoldódjak az állandó görcs ellenében, ilyenkor tényleg mulatok és felejtek, különben megbolondulnék.)



2014. jún. 27. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez már csak ilyen, Mi értelmes emberek a kutyának se kellünk, "unalmasak" vagyunk...

Megkúratják magukat másnap reggel meg sírnak, hogy sose találnak normális embert... ez már csak így megy, szánalmas és szomorú, de ez a valóság...

Tisztelet a kivételnek...

2014. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy neked nagyon böki a csőröd, hogy nem jöttél be neki. Hiányzott belőled az, ami felkeltette volna az érdeklődését. Ennyi, nem kell túlragozni. Emberfüggő, szóval ne picsogj, hogy milyen rendes és fasza gyerek vagy, a többi tuskó után loholnak a puncik, és minden nő igénytelen liba.
2014. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Nincs ebben semmi új, jó, hogy rájöttél végre te is, hogy a lányok a barmokra buknak. én is csak dugom őket, másra úgyse jók. Ha nem kell nekik rendes srác, mindig megjártam, ha rendes voltam a lányokkal, hiába papolnak itt arról, hogy nekik rendes fiú kell, mert ez nem igaz. Ma is tök rendes voltam egy lánnyal és szó nélkül lelépett fb-ről. Szóval még ma is tapasztalom mennyivel többet el lehet érni szexuális utaláossak meg szemét, pimasz stílussal a csajoknál, mint rendes gyerekként. Nem kell ezenek rendesség, legyél szemét velük, hazudgáljál, használd ki őket, fektesd meg őket, másra úgyse jók!
2014. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű, nem tetszel neki. Ezen sem ő, sem te nem tudsz változtatni, és nemmis hibás senki sem. Ezt férfiként mondom.
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval maximálisan egyetértek.Aki rendes és normális,udvarias azt levegőnek se nézik,mintha ott se lenne.Aki meg bunkó,beszólogat arra meg tapad a legtöbb csaj.

A kivételek úgyis mind foglaltak vagy nagyon messze laknak tőlem.

Én nem fogom azért másnak kiadni magam,hogy emberszámba vegyenek,és észrevegyék hogy létezem egyáltalán.

2014. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam affajta bosszúhadjáraton, mint amit itt az egyik válaszoló írt, és érdekes, amikor már kellő képpen kifilóztam, kifiléztem mindent, ami általában jellemző a domináns csajozó állatokra, akkor nekem is sikerülhetett volna egy csajjal (akivel az este találkoztam először és viccelődte vele, hogy nem tudok hol aludni, amire az el kezdett pirulni, meg viccelődtem vele, hogy megmutatom merre van a WC, bókoltam, felkeltettem benne a kisszerűség, kitaszítottság érzését - a barátnőinek önkényességére alapozva -, amiből én jó kiút vagyok, ilyesmik...), de talán saját gyengeségből elmondtam neki, hogy egy kiábrándító teszt részese volt, nem vette zokon, mert még idejébe felhagytam a tervemmel, de ha nem teszem szerintem meg lett volna... Építenie kéne a libidómat, de csak lejjebb hordja, hogy "én is lehetnék ilyen".
2014. jún. 27. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki lehetne őket használni meg a többi, de én ennél többnek érzem magam. Vannak elveim, amik miatt számos előnytől fosztom meg magamat a mai világban, de így legalább tisztességes embernek érezhetem magam, még ha emiatt néha kevesebb is jut, mint másnak és hülyének néznek...
2014. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányok azért olyan sokban nem különböznek a fiúktól belsőleg,igaz a gondolkodás menete más,de a vágyak hasonlóak,ha van egy srác aki aktív akkor az bekapcsolhatja a csajt de egy passzív langyos kis semmilyen átlagos nem feszült szinte halott energia nem képes vágyat kelteni...
2014. jún. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, de amikor aktív is voltam, akkor se működött semmi, kifogytam a témákból, kérdésekből, meg ezek az egyszavas válaszok... gyűlöletes. Különben nem tartom magam csúnyának, eredendően szerintem vagyok olyan jó külsejű, mint a többség, de akkor miért nem vesz észre még ha próbálkoztam is nála? Próbáltam olyan közös témát keresni, ami érdekli, vagy legalább megnevettetné, de úgy néz ki semmi sem érdekli, amit kimutat számomra, bezzeg ha ezeket a kimutatott dolgokat más észreveszi, annak meg hajlamos egyből a nyakába ugrani...
2014. jún. 28. 11:03
 10/11 anonim válasza:
Bocsi, de te nem egy rövid vagy középhosszú, barnás fekete hajú körübelül 180cm magas szemüveges srác vagy? És a lánynak nem mogyoróbarna haja volt (am egy deszkás srác vagyok, de most elnézem a sértegetést... :D nyugi csak ugratlak)
2014. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!