Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy szegény férfival. Az egész családom, és a barátaim megjegyzéseket tesznek rá emiatt. Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés
Se én, se a barátaim nem vagyunk más társadalmi helyzetbe mint a párom, épp ezért nem értem mi a gondjuk. De folyton azt hajtogatják, hogy milyen hülye vagyok hogy egy ilyen lúzerrel kezdek, akinek ennyi idős korára se lakása, se autója, és gyárban dolgozik. Mert ha már idősebb férfival kezdtem, alap lenne hogy ezek a dolgok meglegyenek neki. Gúnyolódnak, hogy majd hol fogok vele lakni, meg egy ilyennek akarok gyereket szülni, majd én fogom eltartani őket? Megkaptam már azt is hogy csak ki fog használni anyagilag, azért van velem.
2014. aug. 1. 12:29
1 2
 1/15 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Hát ne is haragudj,de elég nagy parasztok a barátaid.

Mondd el nekik,hogy te szereted őt,úgyhogy ezzel álljanak le,vagy veled meg fog romlani a viszonyuk.

2014. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, a lényeg az, hogy szeretitek egymást és ha igazán a barátaid akkor az lesz nekik fontos, hogy boldog legyél, és ha látják rajtad akkor majd megbékélnek.

Ha meg nem, akkor legalább megtudod, hogy kik az igaz barátaid :)

2014. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rájuk se hederíts, légy boldog a pároddal.
2014. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
rossz társasságban mozogsz
2014. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a barátaid hatalmas karrieristák...
2014. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyszerűen az ilyen "barátokkal" nem foglalkoznék többet.
2014. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Leépíteném az ilyen "barátokat".
2014. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 RRR ***** válasza:

sehogy

ezek alapból ilyen látókörűek

meg talán sose volt egy emberi érzésük se

ha ti jól elvagytok xarni mindenkire csak ez számít

2014. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az egyik, amit szerintem például tehetnék, hogy EGYETLEN szó nélkül elengeded ezeket a megjegyzéseket a füled mellett, ha van benned annyi nyugalom, elszántság és önkontroll.


Nem reagálsz a megjegyzéseikre, nem magyarázkodsz, nem próbálod meggyőzni őket a saját igazadról.


Mert ha ezt tennéd, azzal gyakorlatilag azt kommunikálnád feléjük, hogy elismered, hogy van joguk belemászni a privát szférádba.

2014. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

1. A barátaid érzéketlen tuskók.

2. A barátaidnak igazuk van, csak te a rózsaszín ködtől és a csakazértis durcitól nem veszed észre.

2014. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!