Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mikor számít valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mikor számít valaki a "bevállalós" kategóriába, mikor tartasz valakit bevállalósnak?

Figyelt kérdés

Milyen cselekedetek határozzák meg számodra hogy egy pasi vagy csaj bevállalós?


Kérlek írjátok le hogy lányra fagy fiúra értve írod és hogy mi a te nemed, korod.


Köszönjük,

1 kíváncsi Pár :)



2014. aug. 1. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek azt tartják bevállalósnak, aki olyanokat tesz meg, amit ő maga nem merne megtenni... :-)
2014. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha megcsalod Chuck Norrist !
2014. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerida ***** válasza:
1-es fedi az én véleményemet is!
2014. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki ugyan azt meri, mint en.
2014. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

amikor olyan dolgokat csináltok amit általában nem szoktak az emberek vagy az átlag nem mer megtenni


de amugy meg épp ez az izgi benne ezért nem értem miért nem próbálnak ki sokan dolgokat pedig egyszer legalább mindent kell

2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kinek mi BDSM, 2 lány 1 fiú, 2 fiú 1 lány, szadomazo, párral pár, videosex, sexchat az alap szerintem, szabadban nyilvános helyen meg minden ami nem uncsi meg merész szerintem
2014. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

mi is egy pár vagyunk, szerintünk ha pl. belemegy pl. ivós játékokba, nem riad vissza az alkalmi szextől, nyitott.

Aki benne van izgalmas dolgokban: pl.: ismerős-ismeretlen pár előtt szexelni, bevenni még egy csajt vagy lányt, pasit, párt, esetleg párcsere, swinger, mondjuk szex nyilvános helyen: próbafülkében, öltözőben, strandon, este a városban itt-ott. beöltözik: mondjuk felvesz egy tündér jelmezt, hagyja magát megbilincselni :D stb.

na meg mi kedvencünk a chat mert anonim.

Chateljetek másokkal, párokkal az izgis is meg lehet ilyesmiről beszélgetni meg ők is mondhatnak dolgokat ilyesmi.

egy másik pár :D

2014. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bevállalósnak tartom magam. Szexeltem már plázában, sokkal idősebb nővel, feleséggel miközben a férj a szomszéd szobában aludt, egyszerre két lánnyal. Az olyan nőket tartom bevállalósnak akik belemennek az ilyen dolgokba. Még sok minden van amit szívesen bevállalnék.

27/F

2014. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!