Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők ki az aki bevállaló...

Lányok/nők ki az aki bevállalósnak tartja magát?

Figyelt kérdés
Jó pár lány szájából hallottam, hogy amúgy bevállalós vagyok stb... Kíváncsi lennék ki tartja magát bevállalósnak és miben nyilvánul meg nála ez?

2014. júl. 19. 14:43
 1/5 Noydra ***** válasza:
Miért mondaná el neked ezt bárki is?
2014. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy teregessen ki mindent részletesen.
2014. júl. 19. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, viszont ha megkérdezed, hogy miben nyilvánul ez meg, utána pedig azt mondod, hogy nem azt kèred, hogy teregessen ki az ember mindent.......ez a kettő üti egymást.

Így nem árulok el rèszleteket, rengeteg minden belefèr, akivel együtt vagyok az tudja, és ez a lènyeg :)

2014. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bevállalós vagyok de nem teregethetem ki.
2014. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ne teregess ki mindent, úgy értettem, hogy biztos van olyan ami nagyon személyes dolog, de akad szerintem olyan is amit esetleg mások is tudnak rólad és nem titkolod. Na ezekre lennék kíváncsi. :)
2014. júl. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!