Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de én össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de én össze zavarodtam mi legyen? Len kifejtve

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel jártam már nem egyszer... És volt h azt mondta nem lehetünk eggyütt és nem mondja meg mooiért.. De volt olyan is hg mondta nekem hg ha eggyütt vagyunk kéelyek vannak hg jó-e ez igy ha külön akkor hiányoljuk egymást .. (nem tudom mire gondolt) szokott jeleket adni hg pl óran rá nézek és rám mosolyok meg kacsintgat.. egyszer büntiből mellém ültették matekon és a lábát a lábanak nyomta elhúztam megint oda rakta.. meg felelsz vagy merszben mindig érdekesen a legjobb barfátja kérte hg csókoljuk meg egymást.. és a legjobb barátja mondta hg be jövök a fiunak.. cs nem toom igaz e.. ha megmondom hg szeretem akkor mindig lelép illetve megirom neki.. és elköszön mert mindig pont akkor van "dolga" segitsetek kérlek :/

2014. aug. 1. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ezt tudom ajánlani!!

De nagyon!

2014. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
törött jobb kézzel kicsit nehéz...
2014. aug. 1. 19:01
 3/3 A kérdező kommentje:
és jobb kezes vagyok
2014. aug. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!