Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszmeletlenul tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszmeletlenul tetszik egy srac. De sztem felenk a csajozas teren. Azt talaltam ki h behivom a szobamba es beszelgetes kozben artatlanul lesmarolom. Jo ez igy? Vagy hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, miért kéne egyből smárolni?
2014. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a tippet kaptam :/ esetleg mas otlet? (Orulnek neki :)
2014. júl. 31. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudni hányadán álltok egymással.

Ha full nem ismeritek egymást, akkor ez elég meredek, nem gondolod? :)

Persze ha jól kijöttök, már baráti szinten vagytok, akkor intézhetsz egy-egy intimebb pillanatot, de ne rohand le, figyeld, hogy reagál. Lassan kell ezt, ki kell élvezni :)

2014. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán! Kuurva jóóó :D :D

Báár én lennék aaz. :D

Mondjuk névtelen az oldal, lehet, hogy én vagyok. :D :D

2014. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En sose reagaltam tul ezt s dolgot. Ha valahol osszetaliztunk egyegy mosoly max par mondat es ennyi...viszont ott vannak azok az apro jelek es beszelgetni is szivesen beszelget.
2014. júl. 31. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az első nyolc válaszolóval egyetértek. :)
2014. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléggé meglepődnék, de örülnék neki. Felbátorítanád ezzel, de ne hirtelen történjen. Mondjuk egy olyan randira hívd el, ami nem tűnik annak, mégis az, majd utána csókolóznátok (bár a szájra puszi kellemesebb lenne, ha tényleg félénk csajozás téren)!
2014. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!