Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi 4 napig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 4 napig nem élvez el és a 4. nap szexre kerül a sor akkor tuti hogy nagyon sok orgazmusa lesz?

Figyelt kérdés
Szóval a volt párom azt állítja hogy nem volt utánam senkivel együtt szexuálisan. 4 napig külön voltunk viszont volt egy nő fent nála. Azt állítja tutira hogy semmi nem volt köztük. Lehetséges ez hogy azért volt velem a 4.napon rengeteg orgazmusa? mert mikor minden nap együtt voltunk akkor jóval kevesebb volt neki... megesküszött hogy nem csalt meg de akkor sem tudom elhinni 100%-osan. Azért kérdem ki itt a véleményeket hogy ez hogy van férfiaknál.
2014. aug. 1. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Változó. Nem feltétlen kell nagy orgazmust átélnie, de van rá esély. Viszont ettől nem derül ki, hogy megcsalt-e.
2014. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Viszont nem hinném, hogy megcsalt ha ekkorát pumpált ki magából.
2014. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Komolyan ebből akarod megtudni, nincs valami közvetlenebb dolog? Semmi gyanús nem volt, csak nem bízol benne?
2014. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
hát tudományosan, nem termel több spermát a here, mivel 6-8 óra után eléri a maximális mennyiségét, szóval nem tuti hogy amiatt volt nagz az orgazmusa
2014. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

változó, mert függ a ráhangoltságról és attól mennyire szexi a partner.


volt, hogy az utcán elsétáltam egy nagyon dögös csaj mellett és abban a pillanatban annyira felállt, hogy azt hittem átszúrom a farmerom. :D


21/F

2014. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sok orgazmusa biztos nem lesz, de nagy orgazmusa már lehet.


(Sok is lehet, de te inkább nagyot akartál szerintem írni. Sok csak több alkalommal lesz, miután újra feláll majd neki.)

2014. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mennyi az a nygon sok? 3-5 ?
2014. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös a sperma mennyisége a herében meg az orgazmus nem függ össze.
2014. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam ezzel kifejezni, hogy nagy orgazmusa volt. :)
2014. aug. 1. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!