Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Valószínűle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Valószínűleg hüvely fertőzésem van. (talán gomba). Tegnap este éreztem először a tüneteket.

Figyelt kérdés
Tegap lefeküdtem a párommal és az után kb.:2-3 óra múlva jelentkeztek fájdalmak a hüvelynél. Mivel szombat van sajnos orvoshoz nem tudok eljutni, de amint lehet megyek. Tükörben megnéztem a nemi szervemet és tele van fehér gennyel illetve a fájdalom sem múlt még el. Viszketni nem viszket de nagyon fáj. Lehet valami komolyabb dolog? Ez már egy súlyosabb fertőzés? Köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 2. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el gyógyszertárba, biztosan van hétvégén is nyitvatartó az auchanban, tescoban az üzletsoron. Pevaryl kúpot vegyél, három darabos, három este kell felnyomni, nem vény köteles. A canesten is jó, az sem. Utána érdemes valami vagilact vagy más kúppal a hüvelyflórát visszaállítani. Ha nem múlik, jövő héten menj el orvoshoz.
2014. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem hetfon mutasd meg dokinak
2014. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
38%
A szuperbiztos módszer: zöldségturmix. Hozzávalók: salátalevelek, petrezselyem, vöröskáposzta levelek, több karika citrom (héja nélkül!), fokhagyma gerezdek, 2 répa (mosott viszont hámozatlan!). Ezeket megmosva berakod a turmixgépbe, és önts még hozzá vizet, hogy a zöldségek felét legalább ellepje. Leturmixolod. Aztán szépen leszűröd és a folyadékot megiszod. Legalább egy pohárral naponta. Ajánlott a párodnak is. Ez jobb módszer mint bármilyen canesten kenőcs vagy kúp, nem beszélve arról hogy nekem egyik sem segített teljesen, eltelt pár nap és mindig visszajöttek a tünetek. Ezt a lötyit a párom és én is rendszeresen isszuk az egészségünkért is alapvetően.
2014. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!