Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem? Nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem? Nagyon kedves velem és megértő, törődik velem. Nem tudom mit gondoljak mert régen nekem tetszett most pedig lehetséges hogy én neki. Hogyan van ez?

Figyelt kérdés
A táborban egy fiú nagyon kedves és törődik is velem! Múltkor kihozott nekem pokrócot és betakart amikor fáztam, sokat beszélget velem, és képet akar velem készíteni. Ha mással beszélgetek ( fiúkkal ) odajön és érdeklődik. Sokat beszélgetünk. ( Csak nekem ad cukorkát˘˘ XDD ) Na és az a lényeg amikor strandoltunk akkor mindig a víz alatt megfogta a lábamat meg ilyenek..egy idősek vagyunk. Tegnap este ő volt az őr a táborban és amikor reggel felkeltem összepakoltam hogy hazainduljak és egy szív alakú követ találtam az ágyamon a sátramban! Vajon ő lehetett?
2014. aug. 3. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
úgy tűnik tetszel neki, szóval valószínűleg ő volt
2014. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!