Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem kellek egy lánynak sem, mert megérzik, hogy érzelmes, kedves, gyengéd, megértő, érzékeny fiú vagyok és ez azt sugalja, hogy defektes, selejt fiú vagyok és nem egy alfahím?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán ronda vagy
2013. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Nem vagyunk "flegmah páwa swag" csávók úgyhogy rácsesztünk mi normálisak.

2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindez vagy, akkor talán mégse érzik. De ami valószínűbb, hogy így akarod elérni hogy valaki rádírjon privátban, mert megsajnál. Szánalmas vagy gyermekem...
2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok a fiúk, akik azt hiszik magukról, hogy "érzelmesek, kedvesek, megértők, stb" többnyire szimplán férfiatlan mimózák.


Nem kell érzékelten bunkónak lenni ahhoz, hogy férfi legyél, de szerezz egy kis tököt.

2013. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké tegyük tiszába...azzal egy (normális) lánynak sincs gondja ha egy fiú kedves és megértő, empatikus...ezek tulajdonsága megléte mellett is lehet egy fiú férfias/domináns magatartást sugalmazó.

Azzal már inkább gond van ha egy fiú túl érzelgős, papucs, személyiség nélküli, bizonytalan...mert az tényleg nem vonzó. (legalábbis nekem.)

2013. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4es nagyon megmondta a tuti, el lehet gondolkozni rajta
2013. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátom (amellett hogy néha a külvilág számára talán bunkónak tűnő módon oltjuk egymást, amiről mi tudjuk hogy csak poén) belül érzelmes és gyengéd és érzékeny, stb, és gyönyörű verseket ír. Engem ez egyáltalán nem riaszt el, olvadozok mindig mikor olvasom egy-egy új versét, vagy csak épp bújós kedvében van, és aranyos. Ez is kell a szivatás mellett.

Nem tudom a többi lány hogy van ezzel, de én szeretem érezni hogy a párom szeret...

2013. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, azt hozzátenném: érzelmes és aranyos, de nem papucs és nem mimóza. Meg kell találni az egészsges egyensúlyt :)

19/L

2013. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

adok egy tanácsot legyetek bunkók de szeretetből :)

ha ezt megértitek bármilyen nőt megkaphatok!

2013. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!