Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/lanyok ti a popsi vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lanyok ti a popsi vagy a rendes sexet szeretitek jobban?! Es mi a kedvenc pozotok?! :-)

Figyelt kérdés

#Popsi VS. Rendes sex #pozok?!
2014. aug. 4. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hüvelyi szex.

Kedvenc póz: lovagló, fordított lovagló, misszionárius, ágy szélén ülve és szemből a lány/háttal is, hasán fekszik és hátulról felülről hatolok be, én fekszem a hátamon, ő rajtam felül hasán és kinyújtott lábak mellett csináljuk, vagy én hátamon, ő is hátán de rajtam fekve. Falnak döntve a lányt, átkulcsolva a derekamat, vagy csak simán falnak állva hátulról.... ilyenek.

2014. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a "rendes" szeretkezést, a másik verzió nem vonz sem engem, sem a Páromat.


Nem tudnék egy kedvencet választani, elég sok pózt szeretek, meg azt, ha szeretkezés közben viszonylag gyakran váltogatjuk őket.


Nagyon szeretem ezt a pózt,


[link]


de inkább olyan verzióban, hogy a Párom a hátamon fekszik hozzám simulva, nyújtott lábakkal, úgy, hogy egy nagy hengerpárna van a csípőm alatt.


(Attól egyrészt jobb a behatolási szög egy G-ponti orgazmushoz, másrészt nekem is ad valami mozgási szabadságot ahhoz, hogy csípőmmel tudjak körözni, vagy fel-le mozogni.)


Ebben többek között azt szeretem, hogy nagy testfelületen vagyunk összesimulva, tudja a nyakamat csókolgatni és harapdálni, és tud a fülembe suttogni.


Nagyon szeretem azokat a pózokat, ahol egy szenvedélyesebb szeretkezés közben nagyobb testfelületen "összekoccan" a testünk lendületből, mert az valami plusz stimulációt és érdekes jó érzést kelt az egész alhasamban azzal, hogy minden mozdulatnál átad egyfajta rezgést.


Elég sok ilyen póz van, de ezek közül talán a kutya és ez a két póz a kedvencem:


[link]


[link]


És még egy favorit egy lovagló póz kicsit variálva, úgy, hogy térdelek, és váltogatunk két dolgot: hol én mozgatom a csípőmet, mint a klasszikus lovaglóban, hol pedig a felsőtestemmel egészen előrehajolok, a Páromhoz simulva, megemelem és megbillentem a medencémet, és csak ő mozog csípőből, ami nekem egyrészt még jobb érzés, másrészt bensőségesebb attól, hogy közelről megvan a szemkontaktus.

2014. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!