Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gyors és túl tökéletes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyors és túl tökéletes a dolog. Gyanakodjak?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete ismerkedtem meg táborban egy lannyal. Ott kicsit beszélgettünk semmi több. Aztan facebookon kezdtünk egyre többet beszélni,voltunk egy közös programon,tancoltunk.Sok a közös bennünk.


Azóta folyton dicsérget,bókol,helyesel,utalgat,érdeklődik,több programra is elhívott kettesben.

Élőben szorosan ölelgetett,hozzam bújt.


Ilyen könnyen még a romcomokban se szoktak kialakulni kapcsolatok. Ezért ijesztően gyors és könnyű a dolog.


Ez azért is meglepő mert tökatlag fiú vagyok,eddig egy lany se tanúsított irantam túl nagy érdeklődést.

Attól félek hogy valami mögöttes szandéka van..

18/F


2014. aug. 4. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a leányzót , szóval inkább a barátainál érdeklődj, mér ha ismereded őket!
2014. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket.
2014. aug. 4. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd hogy közeledjen feléd, de azért ne éld bele magad túlságosan.

Most én is összejöttem egy sráccal, kb egy hónap alatt már volt minden, nagyon gyors a tempó, de annyira tökéletes vele minden. Túl tökéletes. Folyton attól félek hogy elveszítem. :S

2014. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz kicsit utána. Nem mondom, hogy csak mögöttes szándék vezérli, de nem árt az óvatosság. Biztos van közösségi oldala, barátnőit kérdezd meg pár dologról.
2014. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért ne éld bele magad nagyon az elején, de attól hogy túl tökéletes, még nem biztos hogy van hátsó szándék
2014. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két hetes ismeretség azért még nagyon nagyon kis semmi... előbb ismerjétek meg egymást rendesen, lassítsatok, nem kell sietni, de magában, ha valami könnyű még nem biztos hogy rossz.
2014. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!