Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha bánt a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha bánt a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már régóta ismerek, és szeretek is.

A lényeg, hogy az utóbbi 1 évben közös albérletbenben laktunk, és ez idő alatt sokszor bizonyítottam, hogy mennyire fontos is ő nekem, több szívességet is tettem neki, ha úgy tetszik dolgoztam is neki. Ennek ellenére, amióta mind elköltöztünk az albérletből nem találkoztunk.

Pedig olyan jól esne, ha legalább ramírna. De inkább lesz'r nagy ívben. Ez au egyik ami bánt.

A másik, hogy ő most boldog valaki mással. A "mezei" szerelmet választotta, ma meg a "szebb húsdarabot".

Normális ha mindez zavar?



2014. júl. 29. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, h nem vetted észre időben, hogy ezeket feleslegesen csinálod.
2014. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy egy ócska közhellyel éljek: a szerelem vak. :(
2014. júl. 29. 02:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alá tudom támasztani az ócska közhelyed.:D De ne játszd el ezt a hibát megint.
2014. júl. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy rosszul esik neked, hogy teljesen megszakadt köztetek a kapcsolat, de nem lehet, hogy - ha nem kölcsönös, amit iránta érzel - könnyebb így neked, mint ha időnként beszélnétek, esetleg találkoznátok is, te pedig továbbra is vágyódnál utána, reménykednél, hiányozna neked, és még nehezebb lenne magadban végleg lezárni ezt a történetet, és továbblépni?
2014. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán így a legjobb, igen, de valamiért nem tudom kiverni a fejemből. Igazából sz*r érzés, hogy rám se bagózik, úgy érzem, azért ennél többet érdemlek...
2014. júl. 29. 11:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Alakulhatott volna úgy is a dolog, hogy csúnya elválás lett volna köztünk, de végül pont azért döntöttem úgy, hogy elsimítom a konfliktust, mert azt gondoltam, hogy akkor megmarad köztünk a kapcsolat, a jó viszony, erre....
2014. júl. 29. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl kell lépned... az a baj, hogy jó cselekedettel meg segítőkészséggel nem gyűjtesz zsetonokat a szeretet/szerelem felé.
2014. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem derült ki egyértelműen a számomra, hogy mint egy pár laktatok közös albérletben, vagy valamilyen kényszerűségből, együtt jártatok iskolába, és közös albérletet fizettetek, szóval nem tudom, hogy egy pár voltatok-e, vagy sem. Mert azt írod, hogy mind elköltöztetek, tehát te nem a párja voltál ott.

Az pedig, hogy valaki szívességet tesz másnak - akár szereti az illetőt, akár nem -, ez természetes dolog. Ezt nem kell felhánytorgatni. Lehet, a lány nem is tudta, hogy te szereted. És nem a lánynak kellene írnia, hanem neked. Mi az, hogy mezei szerelem? Lett egy barátja, és kész. Lehet, te nem is próbálkoztál. Ha próbálkoztál, és a segítségeid ellenére nemet mondott, ezt is megteheti, nem kell összemosni a segítséget semmivel sem.

Lehet, hogy zavar, de talán csak azért, mert lett valakije. Ha nem lenne senkije, talán neked sem lenne fontos.

Ne zavarjon egyébként, gondolj rá úgy, mint kellemesen eltöltött pár évre együtt egy nem tudom, milyen csoporttal, akikkel együtt voltál albérletben.

És örülj annak, ha ő talált maga mellé valakit, majd találsz te is.

2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!