Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha egy csajnak szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha egy csajnak szőrös a feneke?

Figyelt kérdés
Mármit, nem az egész ilyen nagy dzsungel, hanem úgy beljebb a "partjánál" kb a nemiszerv es fenek kozott.... 17/L

2014. aug. 4. 15:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, de az emberek többségének szőrös arrafelé.

Ha férfi helyett egy meztelencsigát fogsz magadnak, akkor az "cikinek" fogja találni.

2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem tom te miylen pasi vagy , de a pasik kevés %-a nyalogatja a nők seggét...És hiába szólnék a legtöbb pasinak , hogy zavar, hogy szőrös a segge vagy a tökre, azt kapnám válaszul, hogy nem szedi le, mert férfi és ez igy férfias. Én meg igénytelen vagyok, mert természetes vagyok ? tök jó tudni, hogy a természetesség egyenlő az igénytelenséggel. gratulálok.
2014. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22 -- 19:01

Sajnállak, hogy ilyen problémáid vannak. Nem kell velük foglalkozni.

Engem az se zavarna, ha a nő itt-ott szőrösebb lenne nálam. Természetesen, vastag fekete szőrszálakkal. (Mert én ilyen "igénytelen" vagyok.)

De a többség ezt elítéli és undorodik tőle, úgyhogy nekik egészségükre.


Ja és a segglukaktól viszont távol tartom magam. Van elég ingerelhető terület azon kívül is.

2014. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!