Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Forduljak orvoshoz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forduljak orvoshoz vagy feleslegesen idegeskedek?

Figyelt kérdés
Még júniusban történt a "baleset". Rögtön menstruáció utáni napon történt, védekeztünk de elszakadt az óvszer. Aznap pár óra múlva bevettem az eseményutáni tablettát. Július 10-11. környékén kellett volna megjönnie, csináltam egy tesztet negatív lett, és július 26.án jött meg. Többen is riogattak,hogy ettől még lehetek terhes. Menjek el nőgyógyászhoz? Köszönöm szépen!!
2014. aug. 4. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni kavarta e a ciklusodat, azért késett. Nem vagy terhes, nem kell emiatt orvoshoz menned. Az esemény utáni tabletta sok hormont tartalmaz, azért kavart be. Ez mindig így van, mindenkinél aki ilyet vesz be.
2014. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom :) Csak az egyik barátnőm riogat,hogy az ő keresztlányát se mutatta ki a teszt és menszesze is volt az anyukának. Igaz ő nem vett be eseményutánit.
2014. aug. 4. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom, régebben hogy ment ez, de az én barátnőim közül is néhányan meséltek róla, hogy anyukájuk vagy nagymamájuk, esetleg más idősebb rokon járt már így. Mármint hogy vérzés mellett már terhes volt. De ez nálad tuti, hogy nem áll fenn. Eseményutánit vettél be, hahó! Nem lesz gond :)
2014. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy terhesség mellett egy darabig megmarad a vérzés. De olyan nincs, hogy a teszt nem mutatja ki, csak ha túl hamar csinálta!


HCG nélkül nincs baba!!!!


Csak ha korán tesztelsz, nincs annyi, hogy kimutassa a teszt! Csinálj egy újabb tesztet, ha terhes vagy, már tuti kimutatja!

2014. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Ha nem volt semmi különös a menstruációddal akkor ne aggódj! Valóban előfordul hogy terhesség alatt vérzik az ember de ilyenkor nincs petesejt ami beépüljön a méhfalba így a menstruáció enyhébb, barnás, kevesebb napig tart vagy nem olyan intenzív, olyan mint amikor fogamzásgátlót szedsz. De azért ha nagyon izgulsz menj el nőgyógyászhoz, ártani nem árthat az biztos :D Legalább megnyugszol.
2014. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt barnás, 5 napig tartott és az első 3 nap nagyon intenzív volt.
2014. aug. 4. 16:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából még mindig aggódok mert ma reggelre nagyon elkezdett feszülni a mellem. Még nem jött meg ebben a hónapban mert a múltkori az tolódott. :S szerintetek? csináljak tesztet?:S
2014. aug. 15. 11:30
 8/8 anonim válasza:
Csinálj! De szerintem csak beképzeled :)
2014. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!