Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit 'bonyolultnak' érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit 'bonyolultnak' érzem a helyzetet. Tényleg feleslegesen 'rágódom' rajta?

Figyelt kérdés

Pàr ève ismerek egy sràcot. Az elmúlt kb. 1 hónapban sokat beszélgetünk (komolyabb tèmàkról). Akaratlanul is 'kötődöm' hozzà, mert olyan dologkról beszèlek vele, amikről màssal nem (kicsit magànabb jellegű dolgokról).


Úgy èrzem, nem vagyok neki közönbös.


Egy ismerősöm mondta, hogy 'làszik' rajtunk, hogy van köztünk 'valami', de feleselegesen, sokat gondolkozom rajta.


Mellesleg: az a fajta pasi, akit nem a külsősègek èrdeklik, hanem a màsik fèl 'lelke'. Ez 'jòt' jelent?


Tènyleg sokat kattog raja az agyam feleslegesen?



2013. ápr. 8. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol itt a bonyolultság?:) Szerintem ő is kötődik hozzád, ha ilyenekről beszél veled, és úgy érzed: nem vagy neki közömbös.
2013. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A leírtak alapján tényleg alakul valami közetek :) Parázni nem kell, de én is olyan tipus vagyok h túlpörgöm néha a dolgokat, de próbálj meg nyugodt maradni, mert nincs ebben semmi bonyolult :)
2013. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!