Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok mondani a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok mondani a párotoknak, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mert én sokszor mondom a barátomnak, hogy nagyon szeretem, mert olyan jó kimondani, de persze csak ha kettesben vagyunk. De amúgy is meglátszik rajtam, a viselkedésemen, hogy nagyon szeretem, így mások is észre veszik. Anyám szerint viszont nem kéne ennyire kimutatni az érzéseim, mert ezzel megalázom magam a barátom előtt és inkább azt kéne mutatnom felé, hogy nem érdekel annyira. Mert így nagyon elbízza magát és uralkodni fog felettem. Ti hogy vagytok ezzel? Ti ki szoktátok mutatni az érzelmeiteket?
2014. aug. 4. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon is!

Nekem nagyanyám van aki ezzel traktál:"-Ne kapasd magadra mert szemtelen hozzád!"

Ez egy baromság, ha igazán szeret a fiú nem vissza élni fog vele hanem viszonozza..

Ne törődj velük, amit érzel mutasd is ki! :))

2014. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi minden nap legalább írásban mondjuk egymásnak. Vagy küldünk egy szívecskét. Egyébként attól is függ, hogy mennyire kell figyelni, hogy milyen a partner? Nálunk azért nincs baj, mert legtöbbször egymás érdekeit nézzük, ha gond akad, akkor közösen megpróbáljuk megoldani.
2014. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hallgass anyudra, ez egyáltalán nem "megalázás", sőt, mi fiúk nagyon is értékeljük ha valakinek fontosak vagyunk. De ami ennél még sokkal veszélyesebb az az, hogy anyud "módszere" a lényeget ölné ki a kapcsolatból, az egymás iránti feltétlen bizalmat. Ha már megjátszod magad neki, az régen rossz.

Jól csinálod, maradjon úgy, nincs azzal semmi baj, hidd el.

2014. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!