Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főiskolás/egyetemi évek alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolás/egyetemi évek alatt könnyebb párt találni, mint előtte?

Figyelt kérdés

Úgy értem mint gimiben, általánosban, stb..

Tapasztalatok?


2014. aug. 4. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, szinte ugyanaz. Maximum annyi, hogy itt már megtalálhatod a helyed. De ha középiskolában is visszahúzódó voltál akkor ott is az leszel.

Csak egy kicsit könnyebb.

2014. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne az egyetemre nem kurv*k járnak hanem olyan emberek akiknek céljaik vannak úgyhogy semmivel nem egyszerűbb mint máshol.
2014. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Általánisban még nagyon gyerek vagy,sztem az még olyan szibt,h jaaajj de cuki a misi,a fiúk meg húzogatják a hajadat.:D

Gimibe nekem könnyebb volt,mert akkor még teljesen megfelelt,hogy akkor mi járunk,de különösebben nem terveztem velük,még nem arra vágytam.

Most egyetemista vagyok,végzős,már azért komolyabb szintre terveznék. Hát korosztályomból ez képtelenség.

Sokat ismerek akik kavarnak összevissza. Ez könnyű.

2014. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írni meg már nem tudok.:D Szóval,általánosban,szint* lenne.
2014. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb, mivel arányaiban több értelmes arccal találkozol ott, esetleg még az érdeklődési kör is azonos.

Középsuliban legalábbis nekem gond volt, hogy ezekkel a srácokkal nem nagyon leht beszélgetni. Egyetemen viszont rengeteg értelmes jófejjel találkoztam. Meg ugye nagyváros, több ismerkedési lehetőség annak, aki vidékről, kisvárosból jön.

2014. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2014. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :)
2014. aug. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!