Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy rámegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy rámegyek facebookon valakinek az adatlapjára és csak egy közös ismerőst mutat, közbe meg van több is?

Figyelt kérdés

Egy lányról és egy fiúról van szó. Lehetséges, hogy járnak és nem ismerősök? Vagy nem is járnak? Esetleg nem is ismerősök és nem is járnak? De akkor, hogy birják kommentelni egymás képeit?

Bocsi hogy kicsit zűrös lett. Ha valaki segít megfejteni, annak köszi.



2014. aug. 4. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, van olyan, bár fogalmam sincs miért mások életével foglalkozol ahelyett, hogy keresnél magadnak egyet.
2014. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
el lehet erni valahogy,hogy ne mutassa. nalam is volt ilyen mar.. hat en mar olyat is lattam,hogy jartak de nem is lajkoltak egymas kepeit,semmi kozos kep,semmi kiiras. titokban tartottak. sztem megdhato dolog,szoval lehetseges! :)
2014. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyonis a sajátomal foglalkozok. Ugyanis a barátnőmről van szó. Úgy veszem észre mással is "jár"
2014. aug. 4. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok fb-n de én is tudom, le van titkosítva minden info..

csak bizonyos emberek láthatják, akik meg vannak tisztelve, és Te kilógsz a sorból, Te szinte semmit se láthatsz.

Van aki a profil képét is elrejti, sőt egy ismerősöm úgy el van bújva,hogy soha nem találja meg senki, csak akkor láthatod ha ő jelöl ismerősnek..

Meg lehet csinálni, csak beállítás kérdése az egész..

2014. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki akkor elárulná hogyan kell egyetlen ismerőst elrejteni a virtuális világ elől? :D
2014. aug. 4. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne bosszantss addig kutass a fb-beállításokban míg rá akadsz, én 3-éve láttam a barátnőm, hogy rejtette el az egyik áll fb-ját, biztos könnyű, fb-embert kérdezz..
2014. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hijj pityukám, félretöcsök van?
2014. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ha mindkettőjüknek titkos az ismerőslistája, akkor.
2014. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!