Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok? 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok? 14/F

Figyelt kérdés

Általában mindenki elutasít, eddig nem tartottam magam rendkívül ocsmánynak, de most elgondolkodtam...


Írjatok települést (nehogy ismerős legyél) és küldöm a képet.


Igen, tudom, még rengeteg változik az arcom kamaszkorban, meg hogy előbb-utóbb úgyis találok valakit... stb.


2014. aug. 5. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kaposvár
2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pécs
2014. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pest
2014. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Budapest
2014. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy nézel ki az annyira nem számit, a lényeg hogy legyen önbizalmad és jól tud megválasztani kinél kezdeményezel. Lehet olyan lányoknál kezdeményeztél, akik alapból el vannak maguktól szállva. Elsőbb kicsit jobban mérd fel a terepet, hogy kapj visszajelzést egy mosolyt, vagy odamegy -e hozzád beszélgetni, irogattok-e egymásnak fb-on, legyenek elsőbb kisebb pozitiv jelek és utána kezdj el udvarolni. Vagy még az is lehet, hogy nagyon gyerekesek azok a lányok, vannak olyan lányok akik még ennyi idős korban annyira kislányok, hogy zavarba jönnek és minden fiút visszautasitanak, mert még éretlenek egy együttjárásra. Azért még egyáltalán ne legyél elkeseredve, inkább 18 éves korod köré told el ezt a fajta ismerkedést, hogy járnál is egy lánnyal.
2014. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szeged
2014. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Barcs
2014. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szolnok
2014. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagykanizsa
2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pécs
2014. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!