Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek szép egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek szép egy lányon a körömlakk? Előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
előny de nem azt nézem
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
messze van a luktól nem is figyeljük
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha diszkrét, akkor igen. Ha túl vad, nekem már nem annyira.
2014. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
szép. néha vannak rossz szinűek is. de ha folyamat vmi ocsmánnyal kenné magát a bnőm, ak vennék neki vmi normálisat ink azt kifesteném vele
2014. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát azért nem mindegy hova keni, mert ha pl a hajára az nem túl esztétikus, amúgy nincs vele gond se nem előny se nem hátrány.
2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű fekete vagy piros, akkor szép, bár nem mondanám előnynek. Ha olyan "csinivili", akkor hátrány a részemről.
2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam előny, de nem feltétlenül szükséges.

Mondjuk attól függ. 1 éjszakára az erősen sminkelt k*rvás csajok jönnek be, ott meg a hosszú színes műköröm nálam előny. Rendes kapcsolatban pedig szeretem ha csajom kifesti de nem várom el...

2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Hú én nagyon imádom a szolid lakkozást. Pl, ha csak sima fedővel áthúzza, vagy gyöngyházzal is. De a szexi bordó, fekete, mályvás stb színek is megvadítanak :) Kézen-lábon.
2014. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

ha igényes, akkor nagyon szexi tud lenni. Most pl. Ezek a rikító színek nagyon bejönnek (narancs, magenta stb.) de a piros is dögös.

Nekem a fehér nem tetszik az olyan, mint a hibajavító, meg a nagyon sötét színek, az meg mintha megütötte volna, és belilult volna. :)

2014. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak a piros-bordó színűek jönek be; a sárga, zöld, fekete nem. Akkor inkább ne használjon.
2014. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!