Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes nők, ti hogy viselkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők, ti hogy viselkedtek azzal a fiúval, aki tetszik nektek, viszont van annyi tartásotok, hogy a férjeteket nem csaljátok meg vele? Azért kimutatjátok neki valahogyan?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mutatom ki neki sehogyan, miért is kellene? Boldog vagyok a férjemmel.
2014. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mutatom ki, felesleges bonyodalom lenne.
2014. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek mutassam ki, ha nem akarom megcsalni? Egy férfinél egy hajpiszkálgatás, vagy kacsintás is szinte mindig zöld utat jelent, és még jobban rám szállna. Kísértgetni meg nem akarom saját magam.
2014. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Holnap iskola, inkább menj lefeküdni.
2014. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha senki nem tetszett meg max mint ember es akkor a ferjemel kozossen baratunk lett
2014. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszemben sincsen. Ha szeretem a férjemet és boldog vagyok vele, akkor minek szivassak egy másik embert? Nem vagyok sem gonosz, sem kegytelen, sem buta hisztérika.
2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kegyetlen
2014. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!