Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért remegett a srác csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért remegett a srác csókolózás közben?

Figyelt kérdés

Egy buliban találkoztunk, aztán történtek a dolgok elég gyorsan. Nem az elejétől kezdve remegett hanem egy ó másfél óra múlva kezdődött nála. Először nem figyeltem oda, de aztán már annyira észrevehető volt. Majdnem szóltam is neki, hogy "te remegsz" , de aztán mégse jegyeztem meg. Folyton hajtogatta, hogy nagyon nehéz visszatartania magát, meg nehéz megállnia, hogy ennyiben maradunk. Emiatt remeghetett? Nem volt hideg, és részeg sem volt, másnaposnak sem tűnt, semmi baja nem volt. Élvezte? Ennyire? Nekem az volt az első csókom szóval úgy gondolom elég béna voltam, de akkor lehet nem? Vagy miért remeghetett?


18/L



2014. aug. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert izgult. Az ilyet jobb ha meg se jegyzett, ellenkező esetben is elég ciki.
2014. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*jegyzed
2014. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem húzta le a bátorító felest előtte. Na ezért remegett a töki. Markolj rá legközelebb.
2014. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet neki is az első csókjai voltak
2014. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Lehet epilepsziás rohama volt vagy csak fázott :D De azt is eltudom képzelni, hogy neki is az első csók volt és erőlködött hogy el ne menjen, vagy az erekcióját takargatta . Hm.. Vagy vécéznie kellett, más nem jut eszembe :D
2014. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Büdös voltál.
2014. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán felizgult :) előfordul
2014. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!